+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Elastyczna pożyczka dla nowej firmy bez BIK

Nowi przedsiębiorcy muszą się zmierzyć z licznymi zadaniami, których realizacja często pochłania nie tylko wiele czasu, ale też środków pieniężnych. Zazwyczaj kwestie finansowe stanowią najpoważniejszy problem dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Przed założeniem firmy należy starannie przygotować swój budżet, jednak czasami nawet najbardziej drobiazgowe prognozy związane z wydatkami mogą ulec całkowitemu przewartościowaniu. Każdy przedsiębiorca na początku swojej nowej ścieżki biznesowej musi liczyć się z niespodziewanymi kosztami, które mogą znacząco utrudnić start firmy.

Dla osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki rozwiązanie warte rozważenia to pożyczka dla nowej firmy bez BIK. Tego typu produkt oferowany jest głównie przez prywatne firmy pożyczkowe funkcjonujące w ramach sektora pozabankowego. W Smartvest chętnie wspieramy przedsiębiorców znajdujących się na różnych etapach swojej kariery, w tym również dopiero rozpoczynających pracę na własny rachunek.

Na czym polega pożyczka dla nowych przedsiębiorców bez BIK?

Klientem Smartvest może zostać niemal każdy przedsiębiorca – najmocniejszy atut naszej oferty to dobieranie najlepszych w danym przypadku rozwiązań. Pożyczka dla nowej firmy bez BIK adresowana jest do osób, które ze względu na swoją sytuację finansową nie mogą skorzystać z propozycji kredytowych przygotowywanych przez banki.

Pożyczki udzielane przez prywatne firmy, także przez Smartvest, charakteryzują się bardziej elastycznymi zasadami przyznawania niż produkty bankowe. Jedną z najważniejszych różnic między pożyczką a kredytem jest waga kryterium dotyczącego historii w bazach kredytowych. Pożyczkę mogą uzyskać przedsiębiorcy, którzy posiadają niekorzystną punktację np. w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowym Rejestrze Długów (KRD). Ponadto zasady współpracy z prywatną firmą pożyczkową zwykle są indywidualnie ustalane z klientem. Dzięki czemu można np. dostosować harmonogram spłaty do spodziewanych zysków, co dla nowych przedsiębiorców stanowi bardzo atrakcyjną opcję.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne