+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Oferty produktów kredytowych można znaleźć w każdym banku, zdarzają się jednak sytuacje, kiedy skorzystanie z takiego źródła finansowania jest z różnych przyczyn niemożliwe. Niekorzystna historia w Biurze Informacji Kredytowej czy zbyt długi okres oczekiwania na otrzymanie środków to tylko niektóre czynniki, które przesądzają o konieczności poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Prywatne firmy pożyczkowe często proponują bardzo dobre warunki umów pożyczkowych, należy jednak zdecydować się na współpracę z instytucją cieszącą się zaufaniem klientów i nieposzlakowaną opinią. Można skorzystać z usług firmy działającej wyłącznie lokalnie, lecz coraz większą popularność zyskuje możliwość organizacji wstępnych formalności za pośrednictwem formularzy online. Jeśli chodzi o pożyczki pod zastaw Dolny Śląsk należy do obszarów o dużej konkurencji prywatnych firm pożyczkowych, które kierują ofertę do klientów z całej Polski. Z tego względu tym bardziej warto z wyprzedzeniem zapoznać się z opiniami pożyczkobiorców oraz gwarantowanymi warunkami współpracy, analizując je zarówno pod względem prawnym, jak i pod kątem indywidualnych potrzeb.

Jakie nieruchomości mogą być zabezpieczeniem pożyczki pod zastaw dla przedsiębiorców?

Zabezpieczenie w przypadku pożyczek pod zastaw nieruchomości mogą stanowić m.in. domy i mieszkania, a także działki i grunty rolne. Środki finansowe mogą być wypłacone również w przypadku egzekucji komorniczej, jednak dla rzetelnej i uczciwej firmy pożyczkowej posiadającej ofertę dla klientów biznesowych priorytetem jest rodzaj zadłużenia, w sprawie którego interweniuje komornik. Zobowiązanie powinno wynikać z działalności gospodarczej, a nie z długów konsumenckich. Wysokość pożyczki zależy natomiast od sytuacji konkretnego klienta i wspólnie ustalonych warunków spłaty. Niemniej warto mieć na uwadze, że w prywatnych firmach pożyczkowych istnieje możliwość otrzymania środków wynoszących nawet około 80% wartości zastawianej nieruchomości.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne