+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Jak działa pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, dzialki, gruntów rolnych cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. Taki sposób finansowania cechuje się wygodą i elastycznością. Do zalet rozwiązania należy również szybkość – czas weryfikacji wniosków zajmuje do 48 godzin.

Maksimum wygody, minimum formalności

Aby uzyskać pożyczkę pozabankową, wystarczy wypełnić wniosek, w którym wypisuje się: dane osobowe, oczekiwaną kwotę i cel pożyczki. Następnie firmy pożyczkowe analizują otrzymane informacje i przygotowują ofertę finansowania. Zaproponowane warunki dostosowuje się do indywidualnych możliwości właścicieli działalności gospodarczych. Rozwiązanie sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Procedury związane z otrzymaniem środków nie są skomplikowane, co stanowi znaczne ułatwienie i umożliwia pokrycie bieżących kosztów związanych z funkcjonowaniem biznesu.

Pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

Pożyczki pod zastaw charakteryzują się indywidualnym podejściem. Każdy przypadek rozpatruje się osobno, nie biorąc pod uwagę danych Biura Informacji Kredytowej (BIK) ani zaświadczeń z Urzędu Skarbowego lub Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu o finansowanie mogą starać się przedsiębiorcy, którzy kiedyś mieli problemy ze spłatą należności. Weryfikacja wniosków odbywa się na podstawie analizy aktualnej zdolności kredytowej.

Po czym poznać dobrą firmę pożyczkową?

Decydując się na pożyczkę pod zastaw, należy dokładnie przeczytać dokumenty, które w jasny sposób precyzują zasady i terminy spłat. Rzetelne firmy pożyczkowe zawierają umowy w obecności notariusza, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Warto kierować się także opiniami klientów oraz certyfikatami potwierdzającymi jakość świadczonych usług, np. „Firma godna zaufania” lub „Firma wiarygodna finansowo”. Do ważnych elementów determinujących wybór pożyczkodawcy należy też etyczne podejście i realna ocena możliwości finansowych przedsiębiorcy – środków nie przyznaje się m.in. osobom w podeszłym wieku lub mającym ciężką sytuację życiową.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne