+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczka pod zastaw nieruchomości z komornikiem

Pożyczki i kredyty udzielane pod zastaw nieruchomości cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wiele firm pożyczkowych stosuje jednak surowe obostrzenia dotyczące ich przyznawania. Kto może więc otrzymać pożyczkę pod zastaw? Co z nieruchomościami, na których znajduje się wpis egzekucyjny? Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w poniższym artykule.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości a komornik

Sporo firm z branży finansowej udzielających kredytów pod zastaw nie akceptuje nieruchomości, na których ciąży wpis egzekucyjny. Czy więc domy, mieszkania, lokale lub działki z zajęciem komorniczym nie mogą być zabezpieczeniem pożyczek? Na szczęście mogą, ponieważ istnieją firmy, takie jak Smartvest, które podejmują się współpracy z przedsiębiorstwami będącymi właścicielami takowych obiektów. Dla naszej spółki istotne jest, aby spłacane przez Klienta zadłużenie było po prostu zobowiązaniem wynikającym z działalności gospodarczej. W takich przypadkach bez przeszkód możliwa jest pożyczka pod zastaw nieruchomości z komornikiem.

Kto może uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości z komornikiem?

Ze wspomnianej formy finansowania skorzystać mogą podmioty posiadające na własność lub współwłasność dowolnego rodzaju nieruchomość, nawet zajętą przez komornika. To polecane rozwiązanie dla nowych oraz istniejących już od dłuższego czasu na rynku przedsiębiorstw z całej Polski. Smartvest nie udziela natomiast pożyczek osobom prywatnym. Spółka nie podejmuje się również spłat zadłużenia konsumenckiego. Kieruje swoją ofertę do podmiotów zainteresowanych uzyskaniem wysokich kwot pieniężnych w możliwie jak najkrótszym czasie.

Szansę na finansowanie mają także podmioty z negatywną historią w bazach kredytowych, ponieważ Smartvest nie bierze pod uwagę BIK-u, podejmując decyzję o przyznaniu środków. Należy jednak pamiętać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości z komornikiem może być przeznaczona wyłącznie na cele biznesowe, związane z prowadzeniem firmy Klienta.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne