+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości

Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest proste i często wiąże się z koniecznością zdobycia środków na sfinansowanie projektów, zainwestowanie w sprzęt lub maszyny czy też zatrudnienie nowych pracowników. Co zrobić, gdy bank nie chce przyznać firmie kredytu? W takiej sytuacji rozwiązaniem może być pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw udziałów – dla kogo?

Wspomniana forma finansowania jest przeznaczona dla przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych posiadających udziały w nieruchomościach. Akceptowane są udziały w domach, mieszkaniach, lokalach usługowych oraz innego rodzaju obiektach. To polecane rozwiązanie zarówno dla nowych firm jak też istniejących na rynku od dłuższego czasu. Co istotne, uzyskane dzięki pożyczce pieniądze powinny być przeznaczone na cele związane z funkcjonowaniem biznesu.

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę pod zastaw udziałów w nieruchomości?

Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim ta forma kredytowania w sprawdzonej i doświadczonej firmie, takiej jak Smartvest, cechuje się możliwością uzyskania wysokiej kwoty gotówki w bardzo krótkim czasie. Weryfikacja wniosku wraz z rozpatrzeniem sprawy zajmuje maksymalnie 48 godzin od złożenia formularza. To szczególnie istotne dla osób potrzebujących środków finansowych jak najszybciej, bez konieczności często kilkutygodniowego oczekiwania na decyzję z banku.

Sama weryfikacja jest bezpłatna, firma pożyczkowa nie pobiera również żadnych opłat wstępnych czy przedpłat. Ponadto cały proces przebiega szybko oraz sprawnie, bez zbędnych formalności. Oprócz tego jest on w pełni bezpieczny, ponieważ umowę przygotowuje się i podpisuje w obecności notariusza. Pożyczkę zazwyczaj zawiera się na okres jednego roku, z możliwością późniejszego przedłużenia. Solidna firma pożyczkowa, taka jak Smartvest, podchodzi indywidualnie do każdego Klienta, uzgadniając warunki spłaty zobowiązania w zależności od propozycji pożyczkobiorcy.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne