+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw - firmy transportowe

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm transportowych. Pożyczki pod zastaw mieszkania własnościowego. Jeżeli cierpisz na brak płynności w swojej firmie, zakładasz nowy biznes i potrzebujesz finansowania sprawdź pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Jest to ciekawa forma finansowania działalności w momencie gdy banki odmówiły współpracy.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości cieszą się bardzo dużą popularnością wśród sektora firm transportowych z wielu względów. Aby poznać fenomen tak dużego zainteresowania tego typu firm finansowaniem pod zastaw mieszkania czy domu trzeba omówić specyfikę branży transportowej. Tutaj możemy wymienić dwa czynniki, które sprawiają, że pożyczka pod zastaw nieruchomości ze źródeł pozabankowych jest świetną formą finansowania.

Firmy transportowe cechuje bardzo duża kapitałochłonność, nakłady finansowe ponoszone na kadrę pracowniczą, logistykę transportu oraz sam park maszynowy to zazwyczaj duże kwoty. Taka sytuacja wymaga od firm transportowych bardzo dużej koncentracji na zachowaniu płynności, a w sytuacji opóźniania opłacania faktur przez kontrahentów jest to element, nad którym ciężko zapanować. Właśnie takie sytuacje gdzie firmy transportowe oczekują na duże płatności od kontrahentów, od których nierzadko są uzależnione sprawiają, że branża jest jednym z największych klientów pożyczek pod zastaw nieruchomości.

Kolejną sytuacją, z którą często spotykają firmy pozabankowe świadczące pożyczki pod zastaw nieruchomości to momenty, w której firma transportowa potrzebuje finansowania aby zaspokoić nakłady wynikające z awarii parku maszynowego. Mimo coraz większej popularności leasingu, niektóre z firm posiadają wiele ciężarówek na własność, a w przypadku awarii pożyczka pod zastaw mieszkania to bardzo szybki sposób na uzyskanie pieniędzy do naprawy samochodu.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne