Pożyczki pod zastaw nieruchomości Białystok

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Białystok

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Białystok


Do kogo skierować się o pomoc, gdy jesteśmy zdecydowani na wzięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości? Gdzie złożyć odpowiedni wniosek i jak wygląda cała procedura? W Smartvest formalności ograniczone są do minimum, a weryfikacja odbywa się na podstawie tylko jednego wniosku.

Gdzie otrzymać w Białymstoku pożyczki pod zastaw nieruchomości?


W sytuacji gdy nie możemy otrzymać pomocy w banku, warto zdecydować się na alternatywę, czyli pożyczkę pozabankową. W Smartvest oferowana jest pomoc od samego początku, aż do zakończenia umowy. Firma działa w całej Polsce, w wielu miastach, takich jak Warszawa, Kalisz czy Białystok oraz w mniejszych miejscowościach. Z tego względu każdy przedsiębiorca może ubiegać się o pożyczkę, bez przeszkód związanych z miejscem zamieszkania.

Dla kogo takie rozwiązanie?


Pożyczki pod zastaw nieruchomości kierowane są do firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, a zależy im, by dopełnianie formalności nie trwało zbyt długo. Pożyczka tego typu okaże się pomocna również w sytuacji, gdy chcemy wprowadzić innowacje w zakładzie lub otworzyć zupełnie nowy biznes, a nie mamy na ten cel odpowiedniej kwoty. Jeśli wystawiliśmy mieszkanie lub dom na sprzedaż, a nie możemy długo czekać na potencjalnego kupca, pożyczka pod zastaw nieruchomości pomoże w natychmiastowym otrzymaniu gotówki. Czasami potrzebujemy skonsolidować zaciągnięte kredyty i pożyczki, warto zwrócić się wtedy do Smartvest o pomoc.

Jakie są formalności związane z pożyczką pod zastaw nieruchomości?


Plusem tego typu rozwiązań jest szybkość, z jaką działają firmy oferujące wsparcie pieniężne. Wystarczy wykonać telefon lub wypełnić wniosek online, by otrzymać spersonalizowaną ofertę. Umowa zostaje sporządzona i potwierdzona przez notariusza, dzięki czemu mamy stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa. Po podpisaniu umowy pożyczki otrzymujemy pieniądze.


Istotne jest, że nie trzeba udowadniać dochodu przedsiębiorstwa. Najważniejszym dokumentem, bez którego nie ma możliwości wzięcia pożyczki tego typu jest pismo potwierdzające, że jesteśmy właścicielami nieruchomości.