+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Białystok

Do kogo skierować się o pomoc, gdy jesteśmy zdecydowani na wzięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości? Gdzie złożyć odpowiedni wniosek i jak wygląda cała procedura? W Smartvest formalności ograniczone są do minimum, a weryfikacja odbywa się na podstawie tylko jednego wniosku.

Gdzie otrzymać w Białymstoku pożyczki pod zastaw nieruchomości?

W sytuacji gdy nie możemy otrzymać pomocy w banku, warto zdecydować się na alternatywę, czyli pożyczkę pozabankową. W Smartvest oferowana jest pomoc od samego początku, aż do zakończenia umowy. Firma działa w całej Polsce, w wielu miastach, takich jak Warszawa, Kalisz czy Białystok oraz w mniejszych miejscowościach. Z tego względu każdy przedsiębiorca może ubiegać się o pożyczkę, bez przeszkód związanych z miejscem zamieszkania.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości kierowane są do firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, a zależy im, by dopełnianie formalności nie trwało zbyt długo. Pożyczka tego typu okaże się pomocna również w sytuacji, gdy chcemy wprowadzić innowacje w zakładzie lub otworzyć zupełnie nowy biznes, a nie mamy na ten cel odpowiedniej kwoty. Jeśli wystawiliśmy mieszkanie lub dom na sprzedaż, a nie możemy długo czekać na potencjalnego kupca, pożyczka pod zastaw nieruchomości pomoże w natychmiastowym otrzymaniu gotówki. Czasami potrzebujemy skonsolidować zaciągnięte kredyty i pożyczki, warto zwrócić się wtedy do Smartvest o pomoc.

Jakie są formalności związane z pożyczką pod zastaw nieruchomości?

Plusem tego typu rozwiązań jest szybkość, z jaką działają firmy oferujące wsparcie pieniężne. Wystarczy wykonać telefon lub wypełnić wniosek online, by otrzymać spersonalizowaną ofertę. Umowa zostaje sporządzona i potwierdzona przez notariusza, dzięki czemu mamy stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa. Po podpisaniu umowy pożyczki otrzymujemy pieniądze.

Istotne jest, że nie trzeba udowadniać dochodu przedsiębiorstwa. Najważniejszym dokumentem, bez którego nie ma możliwości wzięcia pożyczki tego typu jest pismo potwierdzające, że jesteśmy właścicielami nieruchomości.

Jaką kwotę można otrzymać w ramach pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Dla przedsiębiorców potrzebujących solidnego zastrzyku gotówki skorzystanie z oferty prywatnej firmy pożyczkowej to jedno z najlepszych dostępnych rozwiązań. W Smartvest można otrzymać wsparcie rzędu już 15 000 zł. Natomiast maksymalna wysokość pożyczki zależy przede wszystkim od wartości nieruchomości. Zastawienie domu znajdującego się w centrum miasta umożliwi uzyskanie dużej pomocy finansowej, wynoszącej nawet 70% wartości wskazanego gruntu bądź lokalu.

W Smartvest indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, starając się, by zaproponowana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości spełniła wszystkie oczekiwania. W związku z tym zawsze szczegółowo analizujemy dane dotyczące nieruchomości, którą klient chce zastawić. Stan techniczny, lokalizacja, powierzchnia to tylko niektóre cechy przesądzające o tym, jakie wsparcie możemy zaoferować w danej sytuacji. Aby usprawnić przebieg formalności, prosimy klientów o przekazanie niezbędnych informacji już na etapie wypełniania wstępnego wniosku.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne