+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Bielsko Biała

Klienci poszukujący środków pieniężnych na sfinansowanie większych inwestycji w pierwszej kolejności zazwyczaj kierują swoje kroki do banków udzielających kredytów. Niestety, wysokie kryteria dotyczące zdolności kredytowej, jak również inne czynniki związane z sytuacją finansową podmiotów wnioskujących o pożyczkę, dość często stają na przeszkodzie pomyślnego pozyskania środków. Alternatywą w takim przypadku jest usługa oferowana przez instytucje pozabankowe. Dla szukających pożyczki pod zastaw nieruchomości Bielsko Biała oferuje zróżnicowaną ofertę produktów finansowych. Z tego względu należy dołożyć starań, by wybrać firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz przedstawia uczciwe i czytelne warunki współpracy. Z dumą możemy powiedzieć, że właśnie tak firmę Smartvest postrzegają nasi klienci.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – dla kogo jest przeznaczona?

Wspomniana pożyczka to produkt finansowy stworzony z myślą o przedsiębiorcach poszukujących środków dla swojej firmy, jednak z różnych przyczyn nie są w stanie uzyskać kredytu w tradycyjnym banku. Istnieje wiele czynników wpływających na decyzję odmowną dotyczącą przyznania pożyczki w instytucji bankowej. Wśród tych najważniejszych można wymienić: niską zdolność kredytową, brak płynności finansowej, niekorzystną historię kredytową, zadłużenia, wpis komorniczy. Często o konieczności szukania pożyczki pozabankowej decyduje potrzeba szybkiego pozyskania gotówki i niemożność oczekiwania na dopełnienie skomplikowanych procedur bankowych. Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości stanowi dobry wybór w przypadku klientów wymagających bezpiecznej usługi bez zbędnych formalności.

Jaką nieruchomość mogę zaoferować jako zabezpieczenie pożyczki?

Dom, mieszkanie, działka budowlana, a nawet grunty orne – każda z tych nieruchomości może stać się zabezpieczeniem. Istotną informacją jest to, że zasięg pożyczek pod zastaw nieruchomości obejmuje teren całego kraju, a także nie wyklucza terenów wiejskich. Przed wypełnieniem wniosku warto przygotować:

  • numer księgi wieczystej założonej dla danej nieruchomości,
  • akt notarialny potwierdzający nabycie nieruchomości,
  • fotografie dokumentujące faktyczny stan techniczny nieruchomości,
  • zaświadczenie o terminowym opłacaniu czynszu – np. wydane przez spółdzielnię mieszkaniową.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości? Elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb, minimum formalności oraz szybki czas weryfikacji – czynią tę usługę dogodnym wsparciem dla biznesu.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne