+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Częstochowa

Potrzebują Państwo gotówki, a bank nie wydał pozytywnej opinii kredytowej? Istnieje rozwiązanie tej sytuacji, a jest nim pożyczki pod zastaw nieruchomości Częstochowa, Gdańsk, Warszawa i Wrocław to tylko nieliczne z polskich miast, w których mają swoje siedziby podmioty udzielające tego typu pożyczek. Nasza firma Smartvest wyróżnia się na ich tle, ponieważ działa na terenie całego kraju.

Czym są pożyczki hipoteczne?

pożyczki pod zastaw nieruchomości (zwane także hipotecznymi) polegają na tym, że konkretna nieruchomość stanowi zabezpieczenie spłaty powziętego zobowiązania. Może nią być mieszkanie, dom, działka budowlana, a także grunty rolne czy innego rodzaju nieruchomość powiązana z działalnością gospodarczą. Notarialne potwierdzenie i zaakceptowanie pożyczki zapewnia bezpieczeństwo takiego finansowania.

Co wyróżnia tego typu pożyczki?

Klient, który wybiera pożyczkę pod zastaw nieruchomości:

  • na podstawie złożonego przez siebie wniosku dostaje szybką decyzję,
  • nie wnosi opłat związanych z przedpłatami i rozpatrzeniem wniosku,
  • może liczyć na indywidualne warunki odnośnie długości trwania pożyczki i jej spłaty,
  • otrzyma minimum 10 000 zł,
  • wykorzystuje otrzymaną gotówkę na wyznaczony cel firmowy.

Pożyczki hipoteczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich podmiotów mających niekorzystną historię kredytową z KRD, BIK, BIG lub nieposiadających bankowej zdolności kredytowej, ponieważ nie są one brane pod uwagę w ocenie wniosku. Odsetki w przypadku takiego finansowania wynoszą czterokrotność stopy lombardowej NBP (10%).

Smartvest – finansowanie skrojone na miarę

Nasza firma kieruje swoją pomoc do podmiotów gospodarczych, często ratując firmy w sytuacjach braku płynności finansowej, przestoju finansowego czy konieczności szybkich inwestycji. Indywidualnie rozpatrujemy każdy przypadek, by jak najlepiej dobrać rozwiązanie – wysokość pożyczki i warunki jej spłaty. Na każde zgłoszenie odpowiadamy w ciągu 48 godzin.

Jeśli potrzebują Państwo pewnej pożyczki pod zastaw nieruchomości Częstochowa to jedno z miast, w którym mogą się Państwo zgłosić do naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy otwarci na współpracę z reprezentantami różnych sektorów biznesu. Z pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą skorzystać zarówno właściciele niewielkich przedsiębiorstw, jak i osoby prowadzące działalność zakrojoną na większą skalę. Niezależnie od profilu danej firmy – np. sprzedażowego, usługowego, rekreacyjnego, szkoleniowego – zastawienie nieruchomości pozwoli uzyskać wymierne wsparcie, które umożliwi szybkie poradzenie sobie z problemami finansowymi.

Przedsiębiorcy współpracujący ze Smartvest mają też do dyspozycji szereg dodatkowych rozwiązań, zwiększających poczucie bezpieczeństwa podczas całego okresu kredytowania. Zainteresowani mogą zdecydować się np. na wydłużenie okresu spłacania zobowiązania. Do popularnych rozwiązań należy również karencja, czyli chwilowe zawieszenie konieczności regulowania pełnych rat. Pożyczka pod zastaw nieruchomości udzielana przez prywatną firmę to więc bardzo elastyczny produkt. Dzięki otwartemu do negocjacji podejściu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi wsparcie maksymalnie dopasowane do przedstawionych potrzeb.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne