Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia


Co zrobić w przypadku, gdy bank nie wydaje pozytywnej opinii kredytowej, a potrzeba konkretnej sumy pieniędzy? Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań jest pożyczka pod zastaw nieruchomości Gdynia, Warszawa, Kraków czy Wrocław to tylko niektóre z miast, w których działają firmy udzielające tego typu finansowania – na przykład Smartvest z ofertą dla podmiotów gospodarczych.

Na czym polegają pożyczki hipoteczne?


Pożyczki pod zastaw nieruchomości (czyli hipoteczne) jako swoje zabezpieczenie posiadają konkretną nieruchomość – dom, mieszkanie, działkę budowlaną, grunty rolne lub inne nieruchomości, które mają związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. W księdze wieczystej danej nieruchomości wierzyciel robi wpis, zabezpieczając w ten sposób swoje roszczenie. Pożyczkę zatwierdza notariusz, a wszystkie jej szczegóły zawarte są w umowie.

Co charakteryzuje tego typu pożyczki?


Decydując się na pożyczkę pod zastaw nieruchomości, klient:

  • nie ponosi kosztów związanych z przedpłatami i rozpatrzeniem wniosku,
  • uzyskuje szybką decyzję w sprawie złożonych dokumentów,
  • otrzymuje indywidualne warunki, dotyczące długości oraz spłaty,
  • wnioskuje o kwotę w wysokości minimum 10 000 zł,
  • przeznacza uzyskaną gotówkę na konkretny cel biznesowy.

Pożyczki hipoteczne stanowią świetne rozwiązanie dla osób, którym bank odmówił finansowania lub mają negatywną historię kredytową z BIG, BIK, KRD.

Smartvest – firma wiarygodna finansowo


Nasza firma już od wielu lat pomaga podmiotom gospodarczym, które potrzebują wsparcia finansowego. Wychodzimy z założenia, że sytuacja każdego zgłaszającego się do nas pożyczkobiorcy jest inna, dlatego naszym priorytetem jest indywidualne podejście. Udzielamy pożyczek firmom, najczęściej w momentach przestojów finansowych lub by wspomóc inwestycje nowopowstałych organizacji. Nie stanowi dla nas problemu zaakceptowanie nieruchomości, na której spoczywają obciążenia.


Jeśli szukają Państwo pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia to miasto, w którym można rozpocząć z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!