Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gorzów Wielkopolski


Co można zrobić w sytuacji, kiedy bank lub inna instytucja finansowa nie chce wydać pozytywnej opinii kredytowej, a firmie niezbędna jest określona kwota pieniędzy? W tej sytuacji rozwiązaniem jest uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Tychy, Kraków czy Poznań to tylko kilka z miast, w których z powodzeniem działają firmy udzielające tego rodzaju kredytowania dla podmiotów gospodarczych, m.in. Smartvest.

Na czym polega pożyczka pod zastaw nieruchomości?


Wspomniana pożyczka jest rodzajem finansowania, w którym zabezpieczeniem dla instytucji pożyczającej pieniądze jest konkretna nieruchomość – mieszkanie, dom, działka budowlana, grunt rolny lub nieruchomość innego rodzaju, mająca związek z prowadzoną działalnością gospodarczą wnioskodawcy. Pożyczka jest zatwierdzana przez notariusza, a umowa jest podpisywana w jego obecności. W księdze wieczystej danej nieruchomości wierzyciel musi ponadto zrobić wpis, który stanowi zabezpieczenie jego roszczenia.


Pożyczka tego typu jest przyznawana podmiotom gospodarczym na konkretny cel biznesowy. Jest udzielana zazwyczaj w przypadku przestojów finansowych, konieczności sfinansowania nowych pomysłów i inwestycji biznesowych itp. Pod zastaw wymagana jest nieruchomość, ale może nią być nawet lokal, na którym już spoczywają obciążenia.

Czym charakteryzują się pożyczki pod zastaw nieruchomości?


Decydując się na tego rodzaju pożyczkę, klient:

  • otrzymuje indywidualną, przygotowaną specjalnie dla jego firmy i sytuacji ofertę;
  • nie ponosi żadnych kosztów związanych z rozpatrzeniem wniosku czy przedpłatą;
  • uzyskuje szybką decyzję weryfikacyjną;
  • otrzymuje indywidualne warunki w zakresie spłaty, długości kredytu czy uzyskanej kwoty;
  • gotówkę przeznacza na określony wcześniej cel biznesowy dla swojej firmy;
  • ma możliwość uzyskania finansowania nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej w bazach BIK, BIG czy KRD.

Jeśli więc poszukują Państwo finansowania dla swojego przedsiębiorstwa, warto rozważyć ofertę pożyczek pod zastaw nieruchomości.