+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Grudziądz

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwym zadaniem. Wiąże się nie tylko z ogromnym nakładem pracy, ale również wydatkami potrzebnymi do rozwoju biznesu. Znaczny zastrzyk gotówki niezbędny jest zwłaszcza na początku działalności, jednak wizyta w banku w sprawie kredytu czy pożyczki nierzadko skutkuje odmową ze względu na brak zdolności kredytowej. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być pożyczki pod zastaw nieruchomości Grudziądz, Lublin, Kraków czy Tychy to tylko niektóre z miast, w których prężnie działają instytucje pozabankowe oferujące tego rodzaju kredytowanie.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Wsparcie finansowe tego rodzaju jest polecanym rozwiązaniem w sytuacji, gdy bank z różnych przyczyn odmawia przyznania finansowania, np. z powodu niskich dochodów lub negatywnych wpisów w bazach KRD, BIG czy BIK. Co istotne, pożyczka pod zastaw domu, mieszkania, działki budowlanej czy innego typu obiektu może wynieść nawet 80% wartości nieruchomości. Kolejną zaletą przemawiającą na jej korzyść jest szybkość rozpatrzenia wniosku i uzyskania decyzji o przyznaniu finansowania. W przypadku kredytów bankowych od chwili złożenia formularza do uzyskania środków mogą minąć długie tygodnie. W przypadku sprawdzonej i rzetelnej instytucji pozabankowej, takiej jak Smartvest, od chwili wnioskowania do otrzymania odpowiedzi upływa zazwyczaj maksymalnie kilkanaście godzin. Również proces podpisywania umowy przebiega szybko i sprawnie. Co ważne wszystko odbywa się w obecności notariusza, dlatego też klient może mieć poczucie bezpieczeństwa i pewność, że transakcja jest w pełni legalna a jego interesy są chronione. Środki są przelewane na konto pożyczkobiorcy natychmiastowo. Istnieje również możliwość otrzymania do ręki gotówki w obecności notariusza, od razu po podpisaniu umowy.

Jak można więc zauważyć, liczne zalety pożyczek pod zastaw nieruchomości sprawiają, że jest to korzystny sposób finansowania przedsiębiorstwa.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne