+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Inowrocław

W takiej kategorii usług jak pożyczki pod zastaw nieruchomości Inowrocław to miasto wielu możliwości. Lokale oferty prywatnych firm pożyczkowych są skierowane nie tylko do osób indywidualnych, ale również do klientów biznesowych. Uzyskane wsparcie może więc skutecznie pomóc przedsiębiorcom w rozwiązaniu problemów finansowych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Opóźnienia w uregulowaniu przez kontrahentów zaległych faktur, nagłe załamanie trendów rynkowych, nieprawidłowe ocenienie ryzyka dotyczącego rozpoczętej inwestycji, awaria sprzętu technologicznego to tylko niektóre czynniki, które mogą wpłynąć na załamanie kondycji finansowej firmy. W takiej sytuacji należy działać szybko, a jednocześnie uważnie – umowy oferowane przez firmy pozabankowe mogą zawierać różnego rodzaju nadużycia względem bezpieczeństwa finansowego klientów. Warto więc dokładnie zapoznać się z ofertą danej firmy i starannie przeanalizować proponowaną przez nią umowę. Jakiekolwiek wiążące ustalenia należy natomiast zawierać w obecności notariusza, co jest standardem w Smartvest.

Co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych pod zastaw nieruchomości?

Dla osób zainteresowanych takim produktem jak pożyczki pod zastaw nieruchomości Inowrocław ma sporo do zaoferowania. W tym mieście można umówić się na rozmowę z doradcami reprezentującymi wiodące firmy pożyczkowe.

Podczas spotkania warto zwrócić uwagę m.in. na następujące kwestie:

  • pożyczka pod zastaw nieruchomości a zapisy w BIK – prywatne firmy pożyczkowe mogą zaoferować pomoc nawet wtedy, kiedy klienci posiadają negatywną historię kredytową;
  • harmonogram spłaty – dla klientów najbardziej atrakcyjną formą jest elastyczny plan regulowania rat;
  • czas rozpatrywania wniosku – wielu przedsiębiorców mierzących się z problemami finansowymi poszukuje jak najszybszych rozwiązań. W Smartvest wniosek jest rozpatrywany w trakcie ok. dwóch dni;
  • czas oczekiwania na wypłatę środków – zwykle firma wykonuje przelew w ciągu kilku dni. W Smartvest środki są wypłacane najczęściej po dwóch dniach (maksymalnie pięciu).

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne