+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Jaworzno

Banki zapewniają szeroką ofertę produktów kredytowych, jednak zdarzają się sytuacje, gdy skorzystanie z tego typu finansowania okazuje się niemożliwe. Co zrobić, kiedy bank nie chce wydać pozytywnej opinii kredytowej, a przedsiębiorstwu potrzebna jest konkretna suma pieniędzy? W takim przypadku rozwiązaniem jest pożyczki pod zastaw nieruchomości Jaworzno, Kraków, Warszawa, Opole czy Gorzów Wielkopolski to tylko kilka przykładów miast, w których z sukcesem swoje usługi świadczą prywatne firmy udzielające tego typu wsparcia dla podmiotów gospodarczych.

Bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości - Jaworzno i okolice

Przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy z konkretną firmą pożyczkową, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, których szczegółowa analiza pozwoli klientowi czuć się w pełni bezpiecznie.

Przede wszystkim powinno się szczegółowo sprawdzić ofertę danej firmy. Zwykle instytucje tego rodzaju oferują finansowanie nieprzekraczające 50% wartości nieruchomości, jednak są również rzetelne spółki (takie jak np. Smartvest), które mogą zaproponować klientom kredyt wynoszący nawet 80% wartości mieszkania, domu czy innego lokalu. Istotna jest też elastyczność pożyczkodawcy w sprawie dogodnych warunków spłaty. Dobrze, jeśli bierze on pod uwagę propozycję pożyczkobiorcy w kwestii rozłożenia kredytu na większą liczbę rat, oferuje możliwość karencji czy też ewentualnego przedłużenia kredytowania. To pozwala na uzyskanie przez klienta korzystniejszej oferty spłacania zadłużenia.

Poza warunkami pieniężnymi, duże znaczenie ma również sama umowa. Dla pełnego bezpieczeństwa powinna być ona akceptowana i podpisywana w obecności notariusza. Ponadto dobrze jest dowiedzieć się wcześniej, w jakim czasie i w jaki sposób dana firma wypłaci pożyczone środki – czy odbędzie się to jedynie przelewem na konto, czy może istnieje również opcja przekazania gotówki bezpośrednio u notariusza, tak jak w przypadku współpracy ze Smartvest.

Zwrócenie uwagi na wszystkie wspomniane elementy pozwoli na podjęcie świadomej i najlepszej możliwej decyzji o wzięciu pożyczki pod zastaw nieruchomości.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne