+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Kalisz

Osoby zarządzające przedsiębiorstwami często muszą mierzyć się z problemami finansowymi, które skutecznie uniemożliwiają rozwój firmy, wpływają negatywnie na relacje z kontrahentami bądź blokują podjęcie działań z zakresu modernizacji technologii. W takich sytuacjach zwykle dobrym rozwiązaniem okazują się różnego rodzaju usługi finansowe oferowane przez banki lub prywatne firmy o profilu pożyczkowym.

Dla właścicieli biznesów, chcących zaciągnąć pożyczki pod zastaw nieruchomości Kalisz to bardzo dobre miejsce na organizację spotkania z profesjonalnym doradcą pożyczkowym. Na tym obszarze obsługuje swoich klientów także Smartvest. Przed wizytą u doradcy należy wstępnie zapoznać się z listą wymaganych przez daną firmę dokumentów, ponadto dobrym krokiem będzie opracowanie spisu pytań. Rola doradcy polega na dokładnym przedstawieniu oferty i wyjaśnieniu wszystkich jej szczegółów, warto więc wcześniej przygotować się do spotkania, by w trakcie rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

O co najczęściej pytają doradcy pożyczkowi?

Podczas rozmowy z doradcą pożyczkowym na pewno pojawią się pytania związane z finansami przedsiębiorstwa oraz z oczekiwaniami klienta wobec wysokości dofinansowania. Dla każdego klienta biznesowego, którego interesuje pożyczki pod zastaw nieruchomości Kalisz stanowi odpowiednie miasto również na spotkanie z reprezentantem Smartvest. Doradca może zapytać też o takie kwestie jak np.:

  • Rodzaj, lokalizacja oraz stan techniczny i prawny nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie pożyczki – klienci mogą zastawić m.in. dom, mieszkanie, lokal firmowy, grunt. * Niektóre firmy udzielają pożyczek także pod zastaw nieruchomości wystawionych na sprzedaż lub objętych wpisem egzekucyjnym.
  • Cel, na który zostaną przeznaczone uzyskane środki (szczególnie dotyczy to klientów, którzy planują rozpoczęcie nowych inwestycji).
  • Dokładna sytuacja finansowa firmy, w tym zwłaszcza stan zaległych zobowiązań.

Oczekiwania klienta związane ze sposobem spłaty zadłużenia (warto zapytać doradcę o możliwość dostosowania harmonogramu do bieżącej kondycji finansowej firmy, a także o opcję karencji w spłacie).

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne