+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Konin

Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, ale z różnych przyczyn nie możesz liczyć na kredyt bankowy? Skorzystaj z pożyczki pod zastaw nieruchomości Konin, Wrocław, Tychy, Kraków i dowolne inne większe miejscowości to obszary, na terenie których z powodzeniem działają firmy oferujące tego rodzaju finansowanie, takie jak Smartvest. Czym konkretnie cechują się owe kredyty i w jaki sposób można je otrzymać?

Kto może otrzymać pożyczki pod zastaw nieruchomości Konin?

Wspomnianą pożyczkę mogą uzyskać firmy, które są właścicielami nieruchomości – domu, mieszkania, działki budowlanej, powierzchni biurowej lub terenów rolnych. Nieruchomości te staną się zabezpieczeniem kredytu. Co istotne mogą to być podmioty, które posiadają negatywną historię kredytową i w związku z tym nie mają szans, aby otrzymać dofinansowanie w banku. W przypadku prywatnych instytucji udzielających pożyczek pod zastaw nieruchomości, takich jak Smartvest, firmy te mają bardzo dużą szansę na otrzymanie sporej kwoty pieniędzy.

Zalety pożyczek pod zastaw domu i mieszkania

Decydując się tę formę finansowania, można otrzymać pożyczkę w wysokości sięgającej nawet 80% wartości domu czy mieszkania. W zależności od rodzaju nieruchomości, może to być więc kwota rzędu nawet kilkuset tysięcy złotych. Można ją przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem biznesu.

Pożyczki tego typu cechują się korzystnym oprocentowaniem, wysoką przyznawalnością oraz szybką decyzyjnością. Rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne, a od chwili wydania decyzji do wypłaty pieniędzy mija zazwyczaj do 48 godzin. Co ważne, pod zastaw można wpisać nieruchomość, na której znajduje się wpis egzekucyjny. Istotne jest, aby zadłużenie komornicze wynikało z działalności gospodarczej prowadzonej przez klienta. Ponadto solidna firma przyznająca finansowanie stara się jak najbardziej dopasować długość okresu spłaty do możliwości kredytobiorcy. Nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a sama umowa przyznania pożyczki podpisywana jest w obecności notariusza.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne