+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Koszalin

Coraz więcej przedsiębiorców poszukuje elastycznych form wsparcia finansowego, zapewniającego możliwość rozwoju lub uregulowania zobowiązań wobec kontrahentów. W wielu przypadkach uzyskanie kredytu z banku jest jednak bardzo trudne – na decyzję odmowną mogą wpłynąć zwłaszcza takie czynniki jak niekorzystne wpisy w bazie BIK czy ryzykowność planowanej inwestycji. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z ofert pożyczkowych przygotowanych przez firmy prywatne.

Dla przedsiębiorców, których interesują pożyczki pod zastaw nieruchomości Koszalin stanowi przykład miasta o dobrze rozwiniętym sektorze usług pozabankowych. Klienci mają do wyboru np. popularne, ale często ryzykowne „chwilówki”, a także pożyczki hipoteczne, które są proponowane również przez firmę Smartvest. Tego typu pożyczki pozwalają na uzyskanie wyższej kwoty niż sumy dostępne w ramach pożyczek na dowód. Czym jednak powinna charakteryzować się pożyczki pod zastaw nieruchomości udzielana przez prywatną firmę, by biorca mógł uznać ofertę za bezpieczną i uczciwą?

Na co zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert prywatnych firm pożyczkowych?

W takiej kwestii jak pożyczki pod zastaw nieruchomości Koszalin może zaoferować przedsiębiorcom różnorodne możliwości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak upewnić się, czy oferta spełnia następujące kryteria:

  • Wybrana firma pożyczkowa cieszy się nieposzlakowaną opinią, jest obecna na lokalnym rynku już od dłuższego czasu, a grono jej odbiorców stanowią klienci biznesowi.
  • Firma nie pobiera wstępnych opłat i nie ukrywa przed klientami żadnych dodatkowych kosztów. Wynagrodzenie dla doradców ustalane jest na zasadzie prowizji omówionej wcześniej w trakcie negocjacji.
  • Harmonogram spłaty zobowiązania można dostosować do aktualnej kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Firma dopuszcza takie rozwiązania jak karencja w spłacie pożyczki czy wydłużenie okresu spłacania rat.

Finalna umowa jest sporządzana w biurze notarialnym. Notariusz musi wcześniej zapoznać się z treścią umowy i zaświadczyć jej zgodność z prawem.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne