+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Kraków

Jakie są najpopularniejsze rodzaje pożyczek dla przedsiębiorców?

W ofercie większości banków oraz instytucji pozabankowych można znaleźć produkty kredytowe dedykowane klientom biznesowym. Wśród najpopularniejszych rozwiązań można wymienić:

  • kredyty technologiczne – środki finansowe muszą zostać przeznaczone na wdrożenie innowacyjnych, nowoczesnych technologii, które przyczynią się do rozwoju i modernizacji przedsiębiorstwa;
  • kredyt pomostowy – instrument ma zastosowanie w przypadku uzyskania dofinansowania na realizację danej inwestycji, jednak ze względu na konieczność oczekiwania na środki, prace mogłoby się opóźnić lub zatrzymać. Aby uniknąć takiej sytuacji, przedsiębiorca może zaciągnąć kredyt pomostowy;
  • kredyt inwestycyjny – przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy pragną rozwinąć swoją działalność np. poprzez rozbudowę hali produkcyjnej czy zakup nowego lokalu.

Wszystkie te produkty wiążą się jednak z koniecznością organizacji licznych formalności, często zajmujących dużo czasu, a finalna decyzja zależy od licznych czynników, w tym także od historii zawartej w Biurze Informacji Kredytowej. Wielu przedsiębiorców znajduje się więc w sytuacji, gdy nie może uzyskać kredytu w banku, choć jednocześnie pilnie potrzebuje środków np. na przywrócenie swojej firmie płynności finansowej. Rozwiązanie, które warto wtedy wziąć pod uwagę to pożyczki pod zastaw nieruchomości oferowane przez prywatne firmy pożyczkowe.

Czy pożyczka z instytucji pozabankowej jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo, zwłaszcza w kwestiach finansowych, zawsze powinno być priorytetem. Zasada ograniczonego zaufania sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy partner biznesowy proponuje niezrozumiałą umowę lub udziela pożyczek w sposób budzący wątpliwości natury etycznej, np. składa ofertę osobom nieposiadającym żadnej możliwości spłaty zadłużenia. W Smartvest zawsze zapewniamy klientom dostęp do szczegółowych informacji, natomiast wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Oferowana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości umożliwia szybką poprawę sytuacji finansowej firmy, a także jest udzielana zgodnie z prawem i zasadami etycznymi. Ponadto warto postawić na współpracę z firmą, która świadczy swoje usługi na obszarze całej Polski – niezależnie od tego, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Kraków, czy inne dowolne miasto, zawsze można pozostawać w kontakcie ze swoim partnerem biznesowym i mieć stały wgląd do informacji związanych z pożyczką.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne