+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Mysłowice

Prowadzenie własnej działalności to prawdziwe wyzwanie. Wymaga nie tylko wielu umiejętności, ale nierzadko także zaplecza finansowego. Z różnych przyczyn jednak nie zawsze możliwe jest uzyskanie kredytu bankowego. W takiej sytuacji polecanym rozwiązaniem są pożyczki pod zastaw nieruchomości Mysłowice to tylko jedno z wielu miast z całej Polski, gdzie działają firmy udzielające tego rodzaju finansowania. Na co koniecznie należy zwrócić uwagę, decydując się na skorzystanie ze wspomnianego kredytu?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Mysłowice – wybór pożyczkodawcy

Przed podjęciem decyzji o pożyczce, należy szczegółowo zapoznać się z wymaganiami stawianymi przez kredytodawców i wybrać opcję najlepiej odpowiadającą konkretnym wymaganiom. Warto zaznajomić się warunkami współpracy, dokładnie analizując je pod kątem własnych potrzeb, a także pod względem prawnym. Dobrze jest także sprawdzić dostępne w internecie opinie na temat danej firmy.

Ponadto niezwykle ważna jest kwota, którą może zaproponować firma. Zazwyczaj większość instytucji udziela pożyczki w wysokości 50% wartości mieszkania, domu, działki albo innej nieruchomości, jednakże są przedsiębiorstwa, takie jak Smartvest, które zapewniają finansowanie w wysokości nawet 80%.

Rzetelna i godna zaufania firma udzielająca pożyczek pod zastaw nieruchomości powinna podchodzić elastycznie do każdego klienta, proponując mu indywidualną ofertę jak najlepiej dopasowaną do preferencji czy możliwości spłaty zobowiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kredytobiorców, dobrze jest również, aby wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum, a równocześnie powinny one zabezpieczać interesy klienta, tak jak w przypadku firmy Smartvest. Podpisywanie umowy z tym pożyczkodawcą odbywa się zawsze w obecności notariusza, co zapewnia pełną ochronę prawną obu stronom – zarówno udzielającemu finansowania, jak i klientowi. Sam klient może otrzymać środki w formie gotówki od razu podczas podpisywania umowy lub też przelewem na konto, w zależności od wyboru jednej z opcji.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne