+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Opole

W przypadku gdy bank czy też inne instytucje pożyczkowe odmawiają przyznania pieniędzy właścicielowi firmy, rozwiązaniem może być korzystna pożyczki pod zastaw nieruchomości. Finansowanie tego rodzaju jest przyznawane podmiotom gospodarczym, które znalazły się w niekorzystnej sytuacji finansowej, cierpią na brak płynności czy też potrzebują skonsolidować posiadane zobowiązania pieniężne. To również polecany sposób na zdobycie niezbędnych środków w przypadku przedsiębiorstw posiadających wartościowe pomysły na biznes, do których realizacji konieczne jest sfinansowanie z zewnątrz.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG i KRD

W wybranych firmach (takich jak Smartvest) pożyczka pod zastaw nieruchomości jest możliwa również dla podmiotów, które mają negatywną historię w bazach kredytowych KRD, BIK czy BIG i w związku z tym posiadają bardzo nikłe szanse na otrzymanie finansowania w banku. Z oferty kredytowania mogą skorzystać też podmioty zadłużone (również z zajęciami komorniczymi) oraz potrzebujące środków na wykończenie i zwiększenie wartości sprzedawanego domu lub mieszkania.

Co wyróżnia pożyczki pod zastaw nieruchomości w Smartvest?

Na rynku istnieje wiele firm pożyczkowych, jednak tylko nieliczne z nich oferują możliwość szybkiego i wygodnego otrzymania niezbędnych środków finansowych bez zbędnych formalności, nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej. Taką firmą jest Smartvest. Aby uzyskać gotówkę, wystarczy złożyć przez internet odpowiedni wniosek umieszczony na stronie internetowej. W przypadku poprawnego uzupełnienia formularza, specjaliści ze Smartvest kontaktują się z Wnioskodawcą w sprawie wyniku weryfikacji formularza. Jeśli proces zakończy się pozytywnie, informują o dalszych krokach, które owocują podpisaniem umowy pożyczkowej i przyznaniem pożądanej kwoty.

Ponadto spółka gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji. Podpisywanie umowy odbywa się w obecności notariusza. Zapewnia również szybki przelew pieniędzy na konto bankowe lub też bezpośrednie wręczenie gotówki w obecności notariusza. Pożyczki są udzielane na okres roku, z możliwością przedłużenia. Dodatkowo firma umożliwia karencję w spłacie pożyczki.

Jeśli więc interesują Państwa pożyczki pod zastaw nieruchomości Opole jest miastem, gdzie uda się otrzymać ciekawą ofertę. Zarówno negatywna historia kredytowa, jak i egzekucja komornicza nie mają znaczenia. W dalszym ciągu mogą Państwo uzyskać atrakcyjną pożyczkę pod zastaw nieruchomości.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne