+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Piła

W razie wystąpienia zatorów finansowych w firmie, warto rozważyć wszystkie dostępne na rynku usługi kredytowe i pożyczkowe – dzięki różnorodnym ofertom banków oraz firm prywatnych każdy przedsiębiorca jest w stanie uzyskać odpowiednie wsparcie. Często jedna z podstawowych obaw przed wizytą u doradcy pożyczkowego jest związana z negatywnym zapisem w Biurze Informacji Kredytowej. Liczne wątpliwości mogą budzić również wpis do Krajowego Rejestru Długów czy interwencja komornika. W takich przypadkach otrzymanie kredytu z banku może być bardzo trudne, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na współpracę z pożyczkowymi firmami prywatnymi. W takiej kwestii jak pożyczki pod zastaw nieruchomości Piła to konkurencyjne miasto, ponadto warto pamiętać, że dużo firm z sektora pozabankowego świadczy swoje usługi w formie online. Klienci, którzy preferują kontakt telefoniczny lub internetowy, mogą skorzystać z oferty Smartvest (złożenie wniosku i ustalanie szczegółów nie wymaga osobistych spotkań, a podczas podpisania umowy obecny jest notariusz).

Pożyczka pod zastaw nieruchomości a inne zobowiązania

Czasami zdarza się, że mimo zaciągnięcia jednego zobowiązania, sytuacja finansowa firmy nie poprawia się w sposób znaczący, co z kolei może generować problemy ze spłatą. W firmach pożyczkowych istnieje możliwość zastawienia nieruchomości, która stanowi już zabezpieczenie kredytu lub pożyczki. Wówczas z nowych środków zostają spłacone należności, które są egzekwowane przez bank czy inną instytucję finansową, a klient otrzymuje indywidualny harmonogram regulowania rat, często z możliwością wydłużenia okresu spłaty. Dla przedsiębiorców, których interesują tego typu pożyczki pod zastaw nieruchomości Piła należy do miast oferujących szybki dostęp do różnorodnych ofert. Klienci biznesowi powinni jednak wybrać partnera, który nie podejmuje się spłat długów powstałych w związku z celami konsumpcyjnymi, a koncentruje się przede wszystkim na zobowiązaniach dotyczących działalności gospodarczej.

Elastyczne pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firmy

Małe i średnie przedsiębiorstwa dla wielu banków nie są atrakcyjnym partnerem do zawierania umów kredytowych. Z racji często niewielkich obrotów takich firm oraz ograniczonych zasobów, mogących stanowić zabezpieczenie udzielonego finansowania, firmy z sektora MSP mają mocno ograniczone możliwości pozyskiwania środków. Na niekorzyść przedsiębiorców działają również opóźnienia w płatnościach. Nawet niewielkie zaległości w spłacie zobowiązań, takich jak podatki, składki ZUS, czynsze czy bieżące faktury, okazują się niekiedy podstawą do odmowy udzielenia kredytu przez bank.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości stanowi atrakcyjną alternatywę dla biznesów między innymi ze względu na możliwość dostosowania warunków spłaty zobowiązania do bieżącej sytuacji materialnej przedsiębiorstwa. Elastyczny charakter produktu daje wnioskodawcom bogate możliwości, zarówno jeśli chodzi o określenie wysokości rat, jak i samego okresu spłaty pożyczki pod zastaw nieruchomości.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne