+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Piotrków Trybunalski

Pożyczki hipoteczne udzielane przez prywatne firmy z sektora pozabankowego mogą być kierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Dla przedsiębiorców, którzy mierzą się z kryzysem finansowym ważne jest, że tego rodzaju wsparcie może zostać udzielone nawet w takich przypadkach jak niekorzystna historia w Biurze Informacji Kredytowej, obciążenie komornicze czy przeznaczenie danego lokalu lub gruntu na sprzedaż. Właścicielom firm, którzy chcieliby zaciągnąć pożyczki pod zastaw nieruchomości Piotrków Trybunalski ma do zaproponowania szeroki wybór ofert. Klienci z tego miasta mogą też skorzystać z usług świadczonych przez Smartvest. Przy wyborze firmy pożyczkowej warto kierować się przede wszystkim jej regulaminem, a także opiniami innych pożyczkobiorców. Pożyczki pozabankowe mogą stanowić pole do nadużyć, dlatego jasne reguły współpracy są tak ważne. W Smartvest w celu dodatkowego zabezpieczenia gwarantujemy również obsługę notarialną podczas podpisywania umowy.

Czy wielkość miasta może mieć wpływ na kwotę pożyczki hipotecznej?

Kwota możliwa do uzyskania w ramach pożyczki hipotecznej zależy od kilku czynników. Jednymi z kluczowych są stan nieruchomości oraz jej lokalizacja. Jeśli klient w formie zabezpieczenia zobowiązania oferuje lokal w dobrym stanie technicznym i niewymagający remontu, negocjacje z firmą pożyczkową zaczną się od wyższego pułapu. Na wartość nieruchomości wpływa jednak przede wszystkim jej położenie. Dla osób chcących zaciągnąć pożyczki pod zastaw nieruchomości Piotrków Trybunalski jest atrakcyjnym miejscem do podjęcia rozmów z wybraną firmą pożyczkową. Właściciele nieruchomości znajdujących się w Piotrkowie Trybunalskim lub innych miastach o podobnej wielkości są w stanie wynegocjować bardzo dobre warunki umowy. Nieruchomości zlokalizowane blisko centrum lub w obrębie obszarów o dużym znaczeniu ekonomicznym bądź turystycznym dla regionu to najlepsze zabezpieczenie pożyczki. W takim przypadku można więc uzyskać wsparcie wynoszące nawet ponad 50% wartości zastawianej nieruchomości.

Jakie formalności są wymagane do otrzymania pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Ograniczenie kwestii formalnych do minimum to jeden z najważniejszych atutów, jakie mogą zaproponować przedsiębiorcom prywatne firmy pożyczkowe. Każdy, kto chce skorzystać z oferty Smartvest, powinien wypełnić wstępny wniosek, w którym należy podać m.in. następujące informacje:

  • rodzaj pożyczki (trzeba wskazać typ zabezpieczenia: dom, mieszkanie, grunt rolny, działka),
  • dane osobowe i kontaktowe,
  • dane związane z kwotą, celem i źródłem spłaty pożyczki,
  • kluczowe dane o nieruchomości (w tym np. zdjęcia domu).

Formalności zajmują kilka minut. Z kolei odpowiedź z decyzją przedstawiciel Smartvest przekaże zaledwie w ciągu dwóch dni.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to zazwyczaj wieloletnie zobowiązanie, które może stanowić obciążenie dla miesięcznego budżetu. Niezwykle istotne jest więc dopilnowanie, by formalności zostały przeprowadzone prawidłowo, a końcowa umowa nie zawierała żadnych niejasności. Rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo klientów to np. podpisywanie wiążących dokumentów w obecności notariusza. Warto też na bieżąco wyjaśniać wątpliwości z osobą odpowiedzialną za ustalenie warunków współpracy.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne