+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Radom

Marzą Państwo o założeniu swojej działalności gospodarczej, ale brakuje wystarczających środków pieniężnych, by to marzenie zrealizować? A może dotąd prosperująca firma traci rozpęd, ponieważ obecna stagnacja na rynku spowodowała brak płynności finansowej? W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów firma Smartvest proponuje pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Oferujemy pożyczki pozabankowe dla podmiotów gospodarczych. O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku decyduje cel przeznaczenia pożyczki oraz plan jej spłaty, a nie historia kredytowa kredytobiorcy. Niezbędny warunek otrzymania pożyczki stanowi jej zabezpieczenie, którego przedmiotem może być: mieszkanie, dom, działka budowlana, grunty rolne oraz inne nieruchomości związane z działalnością gospodarczą. Jeśli chodzi o pożyczki pod zastaw Radom jest miastem, na terenie którego działa nasza firma Smartvest.

Pożyczka pod zastaw – na jakich zasadach?

W przypadku pożyczki pod zastaw domu zabezpieczenie wierzytelności następuje poprzez wpis w dziale IV lub w dziale II księgi wieczystej. Co do zasady zabezpieczenie ustanawiane jest na okres do roku, ale na wniosek możliwe jest przedłużenie. Ten rodzaj finansowania cechuje korzystne oprocentowanie, pożyczka może wynieść ponad 60% wartości nieruchomości, a także możliwa jest karencja w jej spłacie.

W naszej ofercie proponujemy również pożyczkę pod zastaw mieszkania, której wysokość może wynieść ponad 60% wartości zabezpieczenia, a warunki spłaty są każdorazowo indywidualnie ustalane z kredytobiorcą.

Dla rolników posiadających grunty rolne o powierzchni powyżej 5 ha przygotowaliśmy z kolei pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych. Udzielana jest ona na okres do roku z możliwością jej przedłużenia. W katalogu naszych produktów dostępne są również pożyczki pod zastaw dla firmy, pożyczki pod zastaw działki czy też samochodu.

Szybko i z łatwością – pożyczka pod zastaw nieruchomości Radom

pożyczki pod zastaw nieruchomości to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy w szybki i łatwy sposób chcą otrzymać finansowanie na cel związany z ich działalnością gospodarczą. Odpowiednio złożone wnioski są weryfikowane w ciągu 48 godzin, a wypłata następuje maksymalnie do 5 dni.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne