+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Sosnowiec

Do jednych z częściej wykorzystywanych sposobów na otrzymanie szybkiego wsparcia finansowego należą pożyczki pozabankowe. Przedsiębiorcy doceniają je za ograniczenie formalności do minimum, co wynika m.in. z braku weryfikacji danych w bazach BIK. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na taki wariant?

Współpracuj z rzetelnymi firmami

Rynek związany z udzielaniem kredytów pozabankowych charakteryzuje się różnorodnością. Z roku na rok powstaje wiele przedsiębiorstw świadczących usługi finansowe. Warto jednak nawiązać współpracę z podmiotem, który działa na rynku długo i obsługuje wyłącznie klientów z segmentu B2B, udzielając dotacji na rozwój biznesu. Jeśli zatem szukają Państwo ofert na pożyczki pod zastaw nieruchomości Sosnowiec okaże się doskonałym miejscem, by znaleźć odpowiednie wsparcie. W firmie Smartvest uzyskają Państwo potrzebne dofinansowanie.

Brak opłat wstępnych oraz ukrytych kosztów

Pożyczkodawcy działający na uczciwych zasadach nie żądają opłat przed podpisywaniem umowy. Utrzymują się jedynie z prowizji ustalonych z klientami. To sprawia, że korzystając z takiej usługi, nie trzeba obawiać się niespodziewanych kosztów. Wszystkie warunki porozumienia są szczegółowo omawiane, a w razie pytań konsultant udziela szczegółowych informacji.

Rzetelna weryfikacja finansowa

Choć dotacje pozabankowe nie wiążą się ze sprawdzaniem wiarygodności finansowej w bazach BIK, nie oznacza to, że każdy może otrzymać wsparcie ekonomiczne. Przed podpisaniem umowy analizuje się aktualną sytuację potencjalnego pożyczkobiorcy. Pod uwagę bierze się jego cel biznesowy, a ponadto powinien przedstawić pomysł na plan spłaty.

Umowa podpisywana w obecności notariusza

Do istotnych elementów wpływających na wiarygodność firmy świadczącej usług finansowej należy również współpraca z notariuszem, który musi zaakceptować treść umowy. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Skoro interesuje Państwa pożyczki pod zastaw nieruchomości Sosnowiec to miejsce, gdzie uda się znaleźć trafione rozwiązanie. Właściciele działalności gospodarczych na tym terenie chętnie korzystali ze środków finansowych od naszej firmy Smartvest. Zachęcamy do współpracy z wiarygodnymi partnerami biznesowymi.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne