+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Szczecin

Pożyczka pod zastaw nieruchomości Szczecin — dlaczego warto się nią zainteresować?

Rozpoczynając prowadzenie działalności, często nie mamy pieniędzy, aby zapewnić szybki rozwój biznesu. Podczas wizyty w banku w sprawie pożyczki możemy spotykać się z odmową ze względu na brak zdolności kredytowej, którą oblicza się na podstawie miesięcznych dochodów oraz wydatków. Kwoty kredytów gotówkowych proponowanych przez finansowe placówki również nie wzbudzą naszego entuzjazmu, zwłaszcza jeśli mamy wysokie oczekiwania. Rozwiązaniem w podobnych sytuacjach okażą się pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ich wysokość może wynosić nawet do 80% wartości nieruchomości. Taki zastrzyk gotówki docenią także właściciele startupów, które muszą wyróżniać się innowacyjnością, aby zaistnieć na rynku. Bardzo często wiąże się to z inwestycją w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, a co za tym idzie – z ponoszeniem dość dużych wydatków już na początku działalności.

Zalety pożyczek pod zastaw nieruchomości

Oprócz wysokiej kwoty, pożyczki pod zastaw nieruchomości niosą za sobą jeszcze kilka innych korzystnych kwestii. Między innymi to, że pożyczka hipoteczna stanowi sposób na szybki zastrzyk gotówki, który wymaga jedynie wypełnienia odpowiedniego wniosku. Taka pomoc nie wiąże się z długotrwałą biurokracją, co w przypadku strategicznych decyzji biznesowych może mieć czasem niebagatelne znaczenie. Pożyczkę doceniają zarówno duże firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i mniejsi przedsiębiorcy, np. osoby prowadzące gospodarstwo agroturystyczne niedaleko Szczecina.

Chociaż pożyczka pod zastaw nieruchomości może nie być pierwszym pomysłem na to, aby uzyskać potrzebną kwotę do rozwoju przedsiębiorstwa, z pewnością warto rozważyć jej zalety i możliwości, które się z nią wiążą.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne