+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Tychy

Pożyczki hipoteczne są popularną formą finansowania, po którą z chęcią sięgają zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i małe oraz średniej wielkości firmy. W wyniku podpisania odpowiedniej umowy w obecności notariusza, wnioskodawca otrzymuje określoną, umówioną wcześniej kwotę pieniędzy (może ją uzyskać przelewem na konto lub też w gotówce), ale w księdze wieczystej wierzyciel musi zrobić odpowiedni wpis, będący zabezpieczeniem jego roszczeń.

Co charakteryzuje pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Decydując się na omawianą pożyczkę, należy przede wszystkim mieć na uwadze, że uzyskane w ten sposób finansowanie można przeznaczyć na cel związany z prowadzonym biznesem, np. na sfinansowanie nowej inwestycji, rozwiązanie zatorów pieniężnych czy też modernizację parku maszynowego. Co istotne, dzięki owej pożyczce można uzyskać naprawdę wysokie kwoty. Jako że nieruchomości stanowią solidne zabezpieczenie, to banki, firmy i pozabankowe instytucje udzielające kredytowania pod zastaw chętnie pożyczają nawet wysokie sumy.

Co wpływa na wysokość kwoty możliwej do uzyskania?

Konkretna kwota, która zostanie przyznana klientowi, zależy od kilku elementów. Przede wszystkim istotna jest zdolność i historia kredytowa klienta, warto jednak mieć na uwadze, że w niektórych firmach, np. w Smartvest, można otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości nawet w sytuacji negatywnych wpisów w bazach BIK, BIG czy KRD. Ponadto instytucja udzielająca pożyczki bierze też pod uwagę zalety i wady samej nieruchomości, np. jej stan techniczny, wielkość czy lokalizację. Lokale i obiekty położone w dużych miastach zwykle cechują się wyższą wartością, czego efektem jest też większa kwota pożyczki. Za przygotowanie obiektywnej wyceny mieszkania, domu czy działki zazwyczaj odpowiada rzeczoznawca.

Jeżeli interesują Państwa pożyczki pod zastaw nieruchomości Tychy, Kraków, Warszawa, Sopot czy inne miejscowości oferują szeroką ofertę kredytowania. Warto jednak wybierać mądrze i wnioskować w polecanej, solidnej firmie. Zachęcamy więc do skorzystania z usług Smartvest.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne