+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

Pożyczka pod zastaw nieruchomości Warszawa - z czym się wiąże?

W przypadku gdy jesteśmy właścicielami nieruchomości, np. domu, działki czy powierzchni biurowej, możemy ją zastawić w zamian za otrzymanie pożyczki. Jej wysokość może stanowić nawet 80% wartości obiektu. Możemy zdecydować się na tę formę finansowania, zwłaszcza jeśli nie mamy szans na dostanie wysokiego kredytu gotówkowego. Pożyczki pod zastaw nieruchomości, inaczej nazywane pożyczkami hipotecznymi, bardzo często wykorzystywane są przez firmy do tego, aby rozszerzać działalność. W dużych miastach, takich jak Warszawa, tego typu rozwiązania są chętnie wybierane przez przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na szybkim rozwoju. Główne zalety pożyczki pod zastaw nieruchomości:

  • możliwość uzyskania wysokiej stawki — dużo wyższej niż w przypadku kredytu gotówkowego,
  • atrakcyjna alternatywa dla każdego przedsiębiorstwa, które nie spełnia warunków bankowych dotyczących zdolności kredytowej,
  • świetna pomoc przy realizacji planów i marzeń o biznesie — jeśli mamy plan na startup w Warszawie, pożyczka hipoteczna może okazać się strzałem w dziesiątkę,
  • możliwość spłaty wierzycieli, a przez to, że czas oddawania należności jest przedłużony, raty są mniejsze i łatwiej jest wyjść z dołka finansowego.

Pożyczka hipoteczna to łatwy sposób na szybkie i bezproblemowe uzyskanie zastrzyku gotówki. Związane z nią ryzyko jest minimalne, choć korzystanie z jakiegokolwiek wsparcia finansowego zawsze należy dobrze przemyśleć i skontaktować się z rzetelną firmą, gwarantującą zabezpieczenie w postaci niezbędnych formalności. Pożyczka pod zastaw nieruchomości, zwłaszcza gdy w grę wchodzi własne mieszkanie, może budzić pewne wątpliwości, jednak jest jedną z bezpieczniejszych i rozsądniejszych form kredytowania. Raty są przeważnie dużo mniejsze, więc nie powinny nadszarpnąć firmowego budżetu.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne