+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw dla start up-ów

Finansowanie start up-ów, pozabankowe finansowanie dla przedsiębiorstw. Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla nowych firm. Pożyczki pod zastaw mieszkania dla start up-ów. Jeżeli poszukujesz finansowania pod zastaw nieruchomości dla nowej firmy sprawdź pożyczki pod zastaw mieszkania.

Rozwój rynku szybkiego finansowania spowodował wzmożenia się silnej konkurencji na rynku bankowym w segmencie pożyczek gotówkowych. Banki dostrzegły w sobie konkurenta dla firm pozabankowych udzielających tzw. ,,chwilówek” i dynamicznie weszły w sektor małych pożyczek i kredytów gotówkowych. Jest to sytuacja, w której banki osiągające największe marże na produktach o niskich nominałach kierowanych do konsumenta, zaniedbują sektor przedsiębiorców, kredytów oraz pożyczek inwestycyjnych.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla start up-ów jest to forma inwestowania projektów w pierwszej fazie ich rozwoju. Sektor bankowy, który jest krwioobiegiem gospodarki i którego pomoc wobec przedsiębiorców bywa nieoceniona, nie jest jednak w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb nowoczesnego modelu finansowania firm. Banki unikają finansowania ryzykownych projektów w pierwszej fazie rozwoju, są instytucjami niezastąpionymi w dojrzałych biznesach, ale nie bez powodów pozostawiają miejsce innym formą finansowania wobec przedsiębiorców zakładających start up, np. w formie funduszy venture capital, czy pożyczek pod zastaw mieszkania, domu, bądź lokalu użytkowego.

Pożyczki hipoteczne pod zastaw mieszkania to produkty, które są dużo bardziej elastyczne, wymagają mniej procedur i co często jest kluczowym elementem pozwalają na sposób spłaty uzależniony od przychodów firmy, a nie ogólnego algorytmu. Pożyczki pod zastaw mieszkania pozwalają na dostosowanie karencji w spłacie oraz przedłużania pożyczki w sytuacji gdy zostaną spełnione warunki uzgodnione na początku umowy.

Prywatne pożyczki pod zastaw ze środków pochodzących od inwestorów kapitałowych takich jak fundusze pożyczkowe dają wiele przewag, których banki nie będą w stanie zaoferować przedsiębiorcy, sytuacje z którymi spotyka się przedsiębiorca na początku swojej drogi niejednokrotnie wskazują, że elastyczność finansowania oraz indywidualne podejście do klienta, które oferuje pożyczka pod zastaw nieruchomości bywa większą wartością niżeli tańszy kredyt, ale bez jakiejkolwiek siły negocjacyjnej kredytobiorcy.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne