+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości dla doświadczonych i nowych przedsiębiorców

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, przy czym nawet najlepsze przygotowanie zawodowe nie stanowi gwarancji odniesienia sukcesu. Właściciele firm muszą mierzyć się z wieloma niespodziewanymi sytuacjami, które mogą negatywnie wpłynąć na sytuację finansową biznesu. Problemy z nierzetelnymi kontrahentami, awarie sprzętu, kłopoty kadrowe, załamanie rynku to tylko niektóre kwestie, które mogą zrujnować nawet najbardziej starannie przemyślane strategie biznesowe.

W sytuacjach kryzysowych w wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości adresowana do przedsiębiorców. Takiego rodzaju wsparcie można uzyskać zarówno w bankach, jak i w prywatnych firmach pożyczkowych. Oferty pozabankowe, w których specjalizuje się Smartvest, zwykle są bardziej elastyczne niż te proponowane przez banki. Ponadto warunki umowy można negocjować, dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego uzyskanie pożyczki w prywatnej firmie zazwyczaj jest szybsze niż w banku?

Podstawową kwestią, którą należy wziąć pod uwagę w przypadku porównywania usług banków oraz firm pozabankowych jest różnica między kredytem a pożyczką. Kredyt zawsze musi być zgodny z prawem bankowym i może być udzielony wyłącznie przez bank, z kolei zapisy umów pożyczkowych udzielanych przez instytucje prywatne podlegają Kodeksowi Cywilnemu. W związku z tym procedury bankowe są bardziej drobiazgowe, a na długi okres oczekiwania na decyzję kredytową wpływają także regulaminy banków związane np. z dodatkową weryfikacją sytuacji klientów.

Z kolei firmy prywatne często wychodzą naprzeciw osobom, które posiadają niekorzystną historię w BIK lub borykają się z innymi problemami obniżającymi ich zdolność kredytową. Ponadto w firmach prywatnych zazwyczaj wniosek rozpatruje się bardzo szybko. Ważne, aby dla własnego bezpieczeństwa klienci podpisywali umowy wyłącznie u notariusza, co stanowi standard w Smartvest. Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości jest więc bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, jednak zawsze należy starannie wybrać firmę pożyczkową.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne