+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Szybkie pożyczki pozabankowe dla firm bez BIK

Kiedy sytuacja finansowa firmy zaczyna się pogarszać, naturalną reakcją przedsiębiorców jest poszukiwanie źródeł dodatkowego zastrzyku gotówki. Kredyty oferowane przez banki stanowią jedno z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań, jednak należy pamiętać, że z tego typu usług nie każdy może skorzystać. Właściciele firm posiadający negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej mogą mieć problem z otrzymaniem oczekiwanego wsparcia, ponieważ analitycy w takim przypadku zwykle wydają decyzję odmowną.

Alternatywą są więc pożyczki pozabankowe dla firm bez BIK, które również mogą umożliwić przedsiębiorcom sprawne przywrócenie biznesowi płynności finansowej. W obrębie sektora pozabankowego funkcjonuje wiele prywatnych firm pożyczkowych, w związku z czym klienci mają szeroką możliwość wyboru ofert. Podstawowym kryterium, przesądzającym o skorzystaniu z danej propozycji powinna być jednak wiarygodność marki.

Jak rozpoznać uczciwą firmę oferującą pożyczki bez BIK?

Klienci korzystający z usług proponowanych przez firmy z sektora pozabankowego mogą paść ofiarą różnego rodzaju nadużyć, dlatego niezwykle ważne jest staranne dobranie odpowiedzialnego, godnego zaufania partnera pożyczkowego. Podczas rozważania ofert należy więc zwrócić uwagę m.in. na następujące kwestie:

  • sposób sformułowania umowy – każdy zapis musi być w pełni zrozumiały, a jakiekolwiek wątpliwości powinny zostać rozwiane na etapach negocjacji wspólnych ustaleń. Ponadto w celu upewnienia się, że w umowie nie zostały zawarte żadne niebezpieczne dla klienta formuły, warto zasięgnąć porady specjalisty,
  • możliwość podpisania umowy u notariusza – tego typu rozwiązanie to kolejne zabezpieczenie dla klienta. W Smartvest finalizowanie umowy w obecności notariusza jest standardem, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że wszystkie formalności przebiegły zgodnie z prawem.

W trosce o własne bezpieczeństwo finansowe warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki pozabankowe dla firm bez BIK na uczciwych i jasnych zasadach.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne