O nas

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK - O nas

Cel naszej firmy to zapewnienie finansowania podmiotom gospodarczym, które nie spełniają wymagań kredytowych stawianych przez banki.

Jesteśmy firmą oferującą prywatne pożyczki pozabankowe dla podmiotów, które nie posiadają wymaganej zdolności w banku bądź posiadają negatywną historię w bazach kredytowych BIK, BIG, KRD. Mamy świadomość jak trudne w dzisiejszych czasach jest otrzymanie pożyczki bankowej i ile formalności to wymaga, wychodzimy więc Państwu naprzeciw oferując prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, której weryfikacja odbywa się w dużo krótszym czasie na podstawie jednego wniosku wypełnianego w pełni online.

W naszej działalności charakteryzujemy się elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta, nie oceniamy żadnego z naszych partnerów biznesowych, gwarantujemy poufność, staramy się zrozumieć każdą sytuację i dopasować wielkość finansowania oraz sposób jego spłaty do konkretnego pożyczkobiorcy. Oznacza to, że podejmujemy się pożyczek bez bik pod spłatę komornika oraz istniejącego już zadłużenia na hipotece, konsolidacji kredytów bankowych, także jesteśmy skłonni indywidualnie negocjować wysokość rat tak aby to pożyczkobiorca czuł się komfortowo i miał pewność spłaty zobowiązania.

Świadczymy pożyczki dla firm, najczęściej pomagamy w momencie zatorów płatniczych występujących w państwa przedsiębiorstwach czy innych rodzajów braku płynności. Chętnie udzielimy pożyczki pod zastaw nieruchomości dla nowopowstałych firm, które potrzebują szybkiego finansowania inwestycji bez zbędnych formalności. Mamy świadomość, że każda sytuacja jest inna i wymaga odpowiedniego podejścia dlatego dokładnie analizujemy każdy trafiający do nas wniosek.Charakterystyka pożyczki pozabankowej pod zastaw nieruchomości:


 • Indywidualne warunki spłaty pożyczki,
 • brak jakichkolwiek przedpłat oraz opłat za rozpatrzenie wniosku,
 • brak zaświadczeń o dochodach ZUS i US,
 • bezpieczna pożyczka potwierdzona i zaakceptowana przez notariusza,
 • odsetki w wysokości czterokrotności stopy lombardowej NBP (10%),
 • wielkość pożyczki już od 10.000 zł,

 • długość ustalana indywidualnie


Wymaganym warunkiem jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości, akceptujemy różne rodzaje zabezpieczenia: • mieszkanie,
 • dom,
 • działka budowlana,
 • grunty rolne,
 • nieruchomości związane z działalnością gospodarczą.

Akceptujemy nieruchomości posiadające różnego rodzaju obciążenia. Nie podejmujemy decyzji o przyznaniu pożyczki pozabankowej na podstawie państwa historii kredytowej w bazach BIK, BIG, KRD.

NA ZGŁOSZENIA ODPOWIADAMY DO 48H OD WYPEŁNIENIA WNIOSKU, NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH, WERYFIKACJA JEST DARMOWA.

komentarze klientów


Pożyczkę ze smartvestu wziąłem ponieważ miałem zablokowane duże środki u odbiorców towarów, gdy zapłacili mi faktury spłaciłem całość.

Pan Artur, producent z Katowic

Myślałem, że wcześniej znajdę klienta na wystawione na sprzedaż mieszkanie. Wziąłem pożyczkę bo potrzebowałem na szybko pieniędzy, a spłaciłem po znalezieniu kupca na nieruchomość.

Pan Maciej z Wrocławia

Jako przedsiębiorca prowadzący działalność, w której występują zatory płatnicze kilka razy potrzebowałem pilnego zastrzyku gotówki, za każdym razem zgłaszam się do Smartvestu, można powiedzieć że jestem stałym klientem zadowolonym ze współpracy.

Pan Krzysztof, handlowiec z Krakowa

Pole dostałem w spadku, traktuje je jako bezpieczną lokatę wartości, pół roku temu wpadłem na pomysł na własną działalność i zastawiłem ziemię jako zabezpieczenie pod pozabankową pożyczkę w firmie Smartvest. Miesiąc temu biznes rozkręcił się na tyle że jednorazowo spłaciłem całość pożyczonego kapitału, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Smartvest to rzetelna firma, zawsze profesjonalne pełne zrozumienia podejście bez stwarzania jakichkolwiek problemów!

Pan Dariusz z Rzeszowa