O nas

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK - O nas

Cel naszej firmy to zapewnienie finansowania osobom oraz podmiotom gospodarczym, które nie spełniają wymagań kredytowych stawianych przez banki.

Smartvest oferuje prywatne pożyczki pozabankowe dla osób fizycznych oraz firm, które nie posiadają wymaganej zdolności w banku bądź posiadają negatywną historię w bazach BIK, BIG, KRD. Mamy świadomość jak trudne w dzisiejszych czasach jest otrzymanie pożyczki bankowej i ile formalności to wymaga, wychodzimy więc Państwu naprzeciw oferując prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, której weryfikacja odbywa się w dużo krótszym czasie na podstawie jednego wniosku wypełnianego w pełni online.

W naszej działalności charakteryzujemy się elastycznością i indywidualnym podejściem do osoby, nie oceniamy żadnego z naszych klientów, gwarantujemy poufność, staramy się zrozumieć każdą sytuację i dopasować wielkość finansowania oraz sposób jego spłaty do konkretnego pożyczkobiorcy. Oznacza to, że podejmujemy się pożyczek bez bik pod spłatę komornika oraz istniejącego już zadłużenia na hipotece, konsolidacji kredytów bankowych, jesteśmy skłonni indywidualnie negocjować wysokość rat tak aby to pożyczkobiorca czuł się komfortowo i miał pewność spłaty zobowiązania.

Świadczymy także pożyczki dla firm, najczęściej pomagamy w momencie zatorów płatniczych występujących w państwa przedsiębiorstwach czy innych rodzajów braku płynności. Chętnie udzielimy pożyczki pod zastaw nieruchomości dla nowopowstałych firm, które potrzebują szybkiego finansowania bez zbędnych formalności. Mamy świadomość, że każda sytuacja jest inna i wymaga odpowiedniego podejścia dlatego dokładnie analizujemy każdy trafiający do nas wniosek.


Charakterystyka pożyczki pozabankowej pod zastaw nieruchomości:


 • Indywidualne warunki spłaty pożyczki,
 • brak jakichkolwiek przedpłat oraz opłat za rozpatrzenie wniosku,
 • brak zaświadczeń o dochodach ZUS i US,
 • bezpieczna pożyczka potwierdzona i zaakceptowana przez notariusza,
 • odsetki w wysokości czterokrotności stopy lombardowej NBP (10%),
 • dowolna kwota pożyczki,
 • długość pożyczki do roku, istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki,
 • pożyczka zgodna z ustawą o kredycie konsumenckim.

Jedyne czego od Państwa wymagamy zawsze to zabezpieczenie w postaci nieruchomości, akceptujemy różne rodzaje zabezpieczenia:


 • mieszkanie,
 • dom,
 • działka budowlana,
 • grunty rolne,
 • nieruchomości związane z działalnością gospodarczą.

Akceptujemy nieruchomości posiadające różnego rodzaju obciążenia np. kredyty hipoteczne itp. Nie podejmujemy decyzji o przyznaniu pożyczki pozabankowej na podstawie państwa historii kredytowej w bazach BIK, BIG, KRD.

NA ZGŁOSZENIA ODPOWIADAMY DO 48H NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH, WERYFIKACJA JEST DARMOWA.

komentarze klientów


Pożyczkę ze smartvestu wziąłem ponieważ miałem zablokowane duże środki u odbiorców towarów, gdy zapłacili mi faktury spłaciłem całość.

Pan Artur, producent z Katowic

Myślałem, że wcześniej znajdę klienta na wystawione na sprzedaż mieszkanie. Wziąłem pożyczkę bo potrzebowałem na szybko pieniędzy, a spłaciłem po znalezieniu kupca na nieruchomość.

Pan Maciej z Wrocławia

Jako przedsiębiorca prowadzący działalność, w której występują zatory płatnicze kilka razy potrzebowałem pilnego zastrzyku gotówki, za każdym razem zgłaszam się do Smartvestu, można powiedzieć że jestem stałym klientem zadowolonym ze współpracy.

Pan Krzysztof, handlowiec z Krakowa

Pole dostałem w spadku, traktuje je jako bezpieczną lokatę wartości, pół roku temu wpadłem na pomysł na własną działalność i zastawiłem ziemię jako zabezpieczenie pod pozabankową pożyczkę w firmie Smartvest. Miesiąc temu biznes rozkręcił się na tyle że jednorazowo spłaciłem całość pożyczonego kapitału, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Smartvest to rzetelna firma, zawsze profesjonalne pełne zrozumienia podejście bez stwarzania jakichkolwiek problemów!

Pan Dariusz z Rzeszowa