Pożyczka pod zastaw dla firmy

Pożyczka pod zastaw dla firm

Definiując cel naszej firmy jako zapewnienie finansowania podmiotom niezdolnym do uzyskania owego przez kanał bankowy stworzyliśmy produkt szyty dokładnie na miarę Państwa oczekiwań, jeżeli Państwa firma potrzebuje finansowania i ma pomysł na spłatę pożyczki nasza oferta jest najkorzystniejszą z istniejących na rynku pożyczek pozabankowych. Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta, słuchamy, staramy się zrozumieć i wspólnie wypracować najkorzystniejszą formę spłaty zobowiązań, oferujemy kompleksową pomoc i zrozumienie sytuacji, 100% bezpieczeństwa, prostą i uczciwą umowę pożyczki, w zamian oczekujemy jedynie rzetelnego podejścia do spłaty zaciągniętych zobowiązań. Bazujemy na dobrej reputacji i budowaniu stałych relacji biznesowych procentujących w długoterminowej współpracy.

Krok 1.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek.

Krok 2.

Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania.

Krok 3.

Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne.

Pożyczka bez BIK pod zastaw dla Firm


 • na okres do roku, z możliwością przedłużenia pożyczki,
 • możliwość karencji spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • korzystne oprocentowanie,
 • elastyczne warunki spłaty zobowiązań w zależności od preferencji pożyczkobiorcy,
 • zabezpieczenie wierzytelności poprzez wpis na dział IV księgi wieczystej (obciążenie hipoteczne) bądź wpis na dział II księgi wieczystej.
 • 100% bezpieczeństwa, umowa sporządzona i potwierdzona przez renomowanego notariusza,
 • nawet ponad 50% wartości zabezpieczenia.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw kierowana jest dla Firm które


 • znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej i wymagają pilnego zastrzyku gotówki,
 • potrzebują skonsolidować zaciągnięte kredyty i pożyczki,
 • posiadają zatory płatnicze,
 • mają pomysł na biznes, niestety nie posiadają zdolności kredytowej wymaganej w bankach,
 • potrzebują szybkiego finansowania bez zbędnych formalności jakie gwarantuje prywatnapożyczka pozabankowa,
 • wystawiły nieruchomość na sprzedaż, jednak potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki "na teraz".

Udzielamy pożyczek pod zastaw dla firm na terenie całego kraju. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego pożyczkobiorcy i dlatego jesteśmy w stanie rozpatrzyć wniosek o pożyczkę nawet wyższą niż 50% wartości nieruchomości. Pożyczka zostanie stworzona specjalnie pod możliwości kredytowe Twojej firmy, oraz pomysłu jaki Państwo mają na spłatę, podejmując współpracę wspólnie ustalimy najwygodniejszy sposób spłaty zobowiązań, prosty i zadowalający dla obu stron.

Jedyne co musisz zrobić, aby aplikować o pożyczkę, to wypełnić wniosek do którego odnośnik znajduje się poniżej. Dostarczone w ten sposób informacje i dokumenty pozwolą nam zweryfikować Państwa aplikację o pożyczkę do 48 godzin od otrzymania wiadomości.
Wniosek o pożyczkę pod zastaw domu
Wniosek o pożyczkę pod zastaw mieszkania
Wniosek o pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych
Wniosek o pożyczkę pod zastaw działki

komentarze klientów


Jako przedsiębiorca prowadzący działalność, w której występują zatory płatnicze kilka razy potrzebowałem pilnego zastrzyku gotówki, za każdym razem zgłaszam się do Smartvestu, można powiedzieć że jestem stałym klientem zadowolonym ze współpracy.

Pan Krzysztof, handlowiec z Krakowa

Posiadam firmę budowlaną, najczęściej jestem podwykonawcą w większych projektach. W tamtym roku stałem się ofiarą bankructwa mojego zleceniodawcy, kompletnie straciłem płynność i sam znalazłem się na granicy wypłacalności. W banku usłyszałem że nie kwalifikuje się na tak duży kredyt. Zgłosiłem się do Smartvestu, Panowie zrozumieli moją sytuację i po kilku dniach już było po sprawie, firmę prowadzę do dzisiaj, a pożyczkę spłaciłem po pół roku, polecam.

Pan Mariusz, przedsiębiorca budowlany ze Szczecina