+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb

Pożyczki pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu to produkt występujący na rynku alternatywnym finansowania przedsiębiorstw, który zyskuje coraz większą popularność i z powodzeniem występuje jako uzupełnienie oferty bankowej konkurując z finansowaniem udziałowym takim jak fundusze equity oraz venture capital, dla których finansowanie mikro firm i przedsiębiorstw na wczesnym etapie bywa często mało atrakcyjne i wiąże się z dużo dłuższym postępowaniem niżeli pożyczki prywatne pod zastaw domu.

Dla firm zainteresowanych finansowaniem w postaci pożyczki hipotecznej pod zastaw domu najważniejszymi zaletami takiego rozwiązania są zazwyczaj elastyczność spłaty oraz szybkość udzielenia pożyczki pod zastaw. Finansowanie zabezpieczone nieruchomością pozwala funduszowi pożyczkowemu bardzo często na dostosowanie się do planu spłaty proponowanego przez klienta, co stanowi niebagatelną przewagę tego produktu nad finansowaniem bankowym. Oczywiście trzeba pamiętać, że pożyczki prywatne pod zastaw domu nie konkurują w żaden sposób z kredytami hipotecznymi, jest to produkt dużo droższy, zawierany na krótszy termin i będący raczej krótkoterminowym wsparciem dla firm, a nie sposobem na finansowanie zakupów nieruchomości tak jak ma to miejsce w przypadku banków.

Kolejną najważniejszą zaletą przy wnioskowaniu o pożyczkę prywatną pod zastaw domu jest sposób procedowania wniosku, który jest bardzo szybki i nie wymagający wysiłku dla klienta. Wniosek procedowany jest w pełni online, sama procedura jest darmowa, a wstępna decyzja o przyznaniu finansowania wydawana jest w większości do 48h od przesłania dokumentów.

Ze względu na wątpliwą reputację zabezpieczeń prywatnych ustalanych na nieruchomościach występujących w poprzedniej dekadzie fundusz Smartvest zwraca bardzo dużą wagę na etykę i bezpieczeństwo klienta przy zawieranych umowach pożyczki pod zastaw domu. Każdy klient ma możliwość zapoznania się online z projektami podpisywanych umów i harmonogramami pożyczek, ponadto fundusz stosuje politykę otwartych umów. Oznacza to, że każdego klienta zachęcamy do konsultacji z prawnikami w celu analizy umowy, a w przypadku zapisów dyskusyjnych z chęcią zapoznamy się z poprawkami wdrażając udoskonalenia do naszych praktyk.

Proces udzielenia pożyczki w 3 prostych krokach

Krok 1

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek.

Krok 2

Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania.

Krok 3

Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne.

 • Sposób spłaty pożyczki dostosowany do propozycji klienta
 • Zabezpieczenie hipoteczne bądź czasowe przeniesienie własności w zależności od kwoty pożyczki
 • Możliwość dostosowania okresów czasowych do preferencji klienta
 • Finansowanie nawet dla firm zaczynających działalność
 • Bezpieczeństwo pożyczki podpisywanej w obecności notariusza
 • Możliwość odroczenia spłaty pożyczki pod zastaw domu

Pożyczka bez BIK pod zastaw domu

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw domu dedykowane są dla podmiotów gospodarczych które:

 • Potrzebują zwiększyć środki pieniężne w firmie
 • Posiadają zadłużenie komornicze
 • Planują skonsolidować posiadane zobowiązania
 • Borykają się z problemem zatorów płatniczych
 • Chcą sfinansować kapitałem zewnętrznym pomysł na biznes dla nowej firmy
 • Są odcięte od finansownia tradycyjnego ze względu na negatywną historie w bazach kredytowych
 • Potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki
 • Są w trakcie odblokowywania środków pieniężnych za pomocą sprzedaży nieruchomości, która się przedłuża
 • Mają plan na zwiększenie wartości nieruchomości przed sprzedażą
 • Posiadają zabezpieczenie w postaci domu w aglomeracji powyżej 40.000 mieszkańców

Specjalne oferty pożyczek

Pożyczka na spłatę komornika

Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka na spłatę komornika Pożyczka na
spłatę komornika

Produkt kierowany dla podmiotów zadłużonych wobec których toczą się postępowania komornicze. Spłacamy zajęcia komornicze znajdujące się w dziale III księgi wieczystej. Opracowujemy spersonalizowany sposób spłaty zadłużenia.

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna Pożyczka
inwestycyjna

Oferta kierowana dla przedsiębiorstw, które mają zamiar przeznaczyć środki na inwestycje. Wspólnie opracowujemy harmonogram spłaty prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości tak aby współgrał z oczekiwanymi przychodami z inwestycji.

Pożyczka pomostowa

Pożyczka
pomostowa

Pożyczka pomostowa Pożyczka
pomostowa

Jest to pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości kierowana do klientów, którzy spodziewają się w niedalekim okresie dużych przypływów gotówki np. zapłatę za zrealizowane projekty.

Pożyczka płynnościowa

Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka płynnościowa Pożyczka
płynnościowa

Zmagającym się z zatorami płynnościowymi w przedsiębiorstwie nasza firma oferuje pożyczkę płynnościową zabezpieczoną na nieruchomości. Produkt ten kierowany jest do przedsiębiorstw, które z różnych powodów zmagają się z potrzebami zwiększenia środków w obrocie m.in. : firmy z zaległymi fakturami od wierzycieli, podmioty z wypowiedzianymi liniami kredytowymi bądź kredytami inwestycyjnymi.

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla podmiotów ze słabo uporządkowaną strukturą zadłużenia. Jesteśmy w stanie skonsolidować długi oraz zaproponować plan mający na celu zmniejszenie kosztów zadłużenia poprzez poprawienie ich struktury.

Pożyczka na zwiększenie wartości

Pożyczka na
zwiększenie wartości

Pożyczka na zwiększenie wartości Pożyczka na
zwiększenie wartości

Dla podmiotów chcących zwiększyć wartość nieruchomości przed sprzedażą, pożyczka pod zabezpieczenie mieszkań i domów do remontu, także dedykowana na finansowanie podziału działek i przygotowań do sprzedaży. Nasza firma jest w stanie sfinansować koszty remontu oraz pomóc przy znalezieniu kupca oferującego godziwą cenę za nieruchomość.

Pożyczka w największych miastach

Pożyczka
w największych miastach

Pożyczka w największych miastach Pożyczka
w największych miastach

Jeżeli zabezpieczenie pożyczki pod zastaw znajduje się w jednym z wymienionych miast możesz liczyć na specjalną ofertę: Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Opole, Szczecin, Toruń, Wrocław.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych Pożyczka
dla zadłużonych

Specjalna oferta prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości w szczególności na odzyskanie masy upadłościowej od syndyka.

Wymagane dokumenty

Pożyczka
pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Nasi klienci

Cudzysłów

Pożyczkę pod zastaw domu otrzymałem błyskawicznie – wstępne pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku nastąpiło jeszcze tego samego dnia po jego złożeniu online. Później musiałem jedynie dosłać potrzebne dokumenty. Bałem się zastawiać dom, jednak cała procedura zawierania umowy pożyczki jest przejrzysta i bez żadnych kruczków prawnych. Mogłem również skonsultować przygotowaną umowę z moim doradcą prawnym. Bardzo doceniam, że pożyczka i jej plan spłaty zostały indywidualne dostosowane, dzięki czemu wysokość rat jest adekwatna do moich możliwości finansowych.

Cudzysłów

Jeżeli interesują Państwa pożyczki bez BIK, serdecznie polecam usługi firmy Smartvest. Pożyczka pod zastaw domu pozwoliła mi na zwiększenie środków pieniężnych w firmie, co przyczyniło się do znacznego rozwoju mojego biznesu. Nie ma co ukrywać – odsetki są dużo większe niż w przypadku produktów bankowych. Jednak dla osób znajdujących się w sytuacji podobnej do mojej, czyli ze złą historią kredytową lub potrzebą szybkiego finansowania bez zbędnych formalności, jest to prawdopodobnie jedyne godne uwagi rozwiązanie. Zastawiając dom miałem pewne obawy, dlatego umowa została skonsultowana z radcą prawnym.

Cudzysłów

Rozpoczęcie działalności gospodarczej było dla mnie dużym wyzwaniem finansowym. Potrzebowałam pożyczki, której nie mogły zagwarantować mi usługi bankowe. Zastawiając dom w Smartvest można otrzymać szybki zastrzyk gotówki – u mnie zajęło to w sumie 4 dni. Sporym atutem firmy jest fakt, że pożyczka pod zastaw domu nie wymaga rozbudowanej dokumentacji. Wniosek złożyłam online i jeszcze tego samego dnia się ze mną skontaktowano. Umowę podpisywałam w obecności notariusza, dlatego mogę spać spokojnie. Pieniądze wręczono mi osobiście podczas podpisywania dokumentu.

Cudzysłów

Z powodu sporych problemów z zatorami płatniczymi w mojej firmie pojawiło się u mnie zadłużenie komornicze. Potrzebowałem jak najszybszego zastrzyku gotówki, dlatego postanowiłem zastawić dom. Skontaktowałem się ze Smartvest telefonicznie, odbywając miłą rozmowę z konsultantem. Uzgodniliśmy optymalny termin spłaty pożyczki pod zastaw domu. Specjalista szybko przygotował dla mnie indywidualną ofertę finansowania. Pożyczka wpłynęła na moje konto bankowe na drugi dzień po podpisaniu umowy, co pozwoliło mi uporać się z zadłużeniem.