+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb

Pożyczki pod zastaw działki

Prywatna pożyczka pozabankowa pod zastaw działki to produkt służący wypełnieniu niszy na rynku pożyczek, kierowany dla podmiotów, które nie mogą sprostać kryteriom stawianym przez instytucje oferujące tradycyjne formy finansowania, bądź funduszy private equity czy venture capital. Pożyczki pod zastaw działki budowlanej dla firm wraz z coraz większą biurokratyzacją finansowania bankowego stają się coraz popularniejszym produktem pozabankowym. Fundusze pożyczkowe takie jak Smartvest starają się sprostać wymaganiom przedsiębiorców i stale dążą do uproszczenia i większej dostępności finansowania opartego o zabezpieczenie na działkach budowlanych, które uznawane jest za wyjątkowo ryzykowne.

Aby wnioskować o finansowanie w formie pożyczki pozabankowej pod zastaw działki budowlanej bez BIK wystarczy bezpośredni kontakt z funduszem, ze względu na różnorodność zabezpieczenia na działkach budowlanych kontakt bezpośredni jest najlepszym rozwiązaniem pozwalającym uprościć procedury i dostosować proces uzyskania pożyczki prywatnej pod zastaw działki budowlanej pod konkretnego klienta, jego sytuację oraz specyfikę danej działki.

Pożyczka pod zastaw działki budowlanej bez BIK jako produkt finansowania alternatywnego posiada kilka zalet niedostępnych w warunkach tradycyjnego rynku bankowego, bądź udziałowego. Pierwszą różnicą jaką odczuje każdy klient już na poziomie wnioskowania o pożyczkę pozabankową pod zastaw działki budowlanej jest szybka procedura procedowania oraz krótki czas do wydania decyzji o przyznaniu finansowania. Jako fundusz finansowania alternatywnego stawiamy bardzo duży nacisk na decyzyjność obsługi, oznacza to, że klient od początkowego kontaktu rozmawia z osobą decyzyjną. Taki sposób obsługi gwarantuje klientowi prostotę i szybkość, a także pozwala nawiązać stałą relację z osobą, która będzie obsługiwać go przez cały proces wnioskowania o pożyczkę pod zastaw.

Kolejną cechą odróżniającą pożyczki pod zastaw działki budowlanej od rynku tradycyjnego jest elastyczność form spłaty zobowiązania jaką gwarantuje fundusz. W przypadku tego produktu to fundusz stara się dopasować sposób oraz okres spłaty do oczekiwań klienta za pomocą takich usług jak np. spłata balonowa, karencja części zobowiązań, harmonogram dostosowany do zwrotu z inwestycji etc. Są to najczęściej usługi, których na rynku bankowym w finansowaniu miko i małych przedsiębiorstw próżno szukać.

Ze względu na mimo rozwijającego się rynku finansownia alternatywnego małą popularność pozabankowych pożyczek pod zastaw działki budowlanej, jak i wątpliwe praktyki niektórych uczestników rynku pozabankowego, fundusz stosuje politykę otwartych umów. Oznacza to, że każdy klient po wstępnej weryfikacji otrzymuje dostęp online do projektów umów i harmonogramów prywatnej pożyczki pod zastaw działki budowlanej i może w komfortowych warunkach zapoznać się z treścią umów, jak i zaproponować poprawki do powyższych. Po negocjacjach co do warunków i akceptacji umowy następuje podpisanie aktu notarialnego w obecności renomowanego notariusza co gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla obu stron transakcji.

Proces udzielenia pożyczki w 3 prostych krokach

Krok 1

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek.

Krok 2

Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania.

Krok 3

Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne.

 • Udzielana pod zastaw działek budowlanych na terenach aglomeracji powyżej 40.000 mieszkańców oraz terenach rekreacyjnych
 • Spłata dostosowana do preferencji Pożyczkobiorcy
 • W zależności od kwoty finansowania zabezpieczenie jako wpis hipoteczny (dział IV) bądź czasowe przeniesienie własności (dział II)
 • Możliwość dostosowania okresu czasowego
 • Możliwość otrzymania projektu umowy przed podpisaniem umowy
 • Bezpieczna pożyczka, umowa sporządzona i potwierdzona przez notariusza
 • Możliwość karencji spłaty pożyczki

Pożyczka bez BIK pod zastaw działki

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw działki budowlanej dedykowane są dla podmiotów gospodarczych które:

 • Renomowanego notariusza co gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla obu stron transakcji
 • Stoją w obliczu wymagalności zobowiązania komorniczego
 • Planują konsolidację zadłużenia firmowego
 • Borykają się z zatorami płatniczymi
 • Zaczynają działalność gospodarczą i szukają finansowania pomysłu na biznes
 • Zostały pominięte przez rynek tradycyjny za sprawą złej historii w BIK, BIG, KRD
 • Potrzebują szybkiego finansowania bez zbędnych formalności jakie gwarantuje prywatna pożyczka pozabankowa
 • Są w trakcie sprzedaży nieruchomości, która wydłużyła się w czasie
 • Potrzebują środków na wykończenie inwestycji prowadzonej na terenie nieruchomości

Specjalne oferty pożyczek

Pożyczka na spłatę komornika

Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka na spłatę komornika Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka prywatna pod zastaw działki budowlanej, której przynajmniej część jest dedykowana na spłatę zobowiązania firmowego będącego przedmiotem egzekucji komorniczej, jest produktem pozwalającym na odblokowanie możliwości dla firmy borykającej się z trudnościami prowadzonej egzekucji komorniczej, w połączeniu z planem na spłatę należności produkt ten może dać firmie szansę na drugi oddech w działalności.

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka pod zastaw działki konsolidacyjna to produkt dedykowany firmą, które posiadają w planach zmianę struktury swoich zobowiązań poprzez ich konsolidację. Taki rodzaj pożyczki może pozwolić firmie na reorganizację należności w długim terminie, a w krótkim dać elastyczność w spłatach pozwalającą na zmianę strategicznych działań.

Pożyczka pomostowa

Pożyczka
pomostowa

Pożyczka pomostowa Pożyczka
pomostowa

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki bez BIK jest popularnym produktem wybieranym przez przedsiębiorstwa, które borykają się z chwilowymi problemami. Bardzo często wybierana w sytuacjach przedłużającego się oczekiwania na większe spływy, oczekiwania na zakończenie skomplikowanych procedur bankowych bądź przyznania grantów na rozwój, a także prozaicznych zwrotów z prowadzonych inwestycji czy należności fakturowych.

Pożyczka na zwiększenie wartości

Pożyczka na
zwiększenie wartości

Pożyczka na zwiększenie wartości Pożyczka na
zwiększenie wartości

Bardzo popularny rodzaj finansowania w przypadku pożyczki prywatnej pod zastaw działki bez BIK, na której klient prowadzi inwestycję docelowo przeznaczoną na sprzedaż, bądź też produkt jedynie zabezpieczony działką budowlaną, z której środki zostaną przeznaczone np. na wykończenie innej nieruchomości z myślą o jej sprzedaży.

Pożyczka w największych miastach

Pożyczka
w największych miastach

Pożyczka w największych miastach Pożyczka
w największych miastach

Pożyczki pozabankowe pod zastaw działki budowlanej znajdującej się w takich miastach jak np. Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice charakteryzują się najlepszymi parametrami finansowymi ze względu na specyfikę rynków lokalnych.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych Pożyczka
dla zadłużonych

Rodzaj pożyczki prywatnej pod zastaw działki dedykowany na spłatę zadłużenia firmowego charakteryzujący się dużą elastycznością pozwalającą w trakcie okresu finansowania na poprawę kondycji finansowej klienta, jednocześnie nie obciążając nazbyt przedsiębiorstwa spłatami ratalnymi.

Pożyczka płynnościowa

Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka płynnościowa Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka pozabankowa pod zastaw działki płynnościowa jest produktem dedykowanym na finansowanie wszelkich problemów płynnościowych występujących w przedsiębiorstwie, jest to bardzo szerokie zagadnienie, z którym na różny sposób spotyka się coraz więcej przedsiębiorców, dlatego aby przygotować spersonalizowaną ofertę pożyczki pod zastaw nieruchomości najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z funduszem.

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki na cele inwestycyjne to szczególnie lubiany produkt przez deweloperów, którzy posiadają rozpoczętą inwestycję na działce budowlanej, jednak z różnych przyczyn, aby ukończyć projekt poszukują finansowania zewnętrznego. Pożyczka pod zastaw jest również dedykowana przedsiębiorcą działającym w innych branżach, a fundusz chętnie rozważy finansowanie każdej inwestycji, z tego powodu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Wymagane dokumenty

Pożyczka
pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów