+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Pożyczki pod zastaw mieszkania to produkt stworzony dla firm, które z różnych powodów poszukują finansowania na rynku pozabankowym. Fundusz Smartvest od lat z powodzeniem świadczy pożyczki pod zastaw mieszkania dla firm jako alternatywny sposób pozyskania kapitału. Taka forma wsparcia pozwala przedsiębiorcy na elastyczne pozyskanie kapitału i jest konkurencyjna wobec inwestycji udziałowych takich jak fundusze venture capital, fundusze equity oraz wsparcie poprzez inwestycje w udziały aniołów biznesu.

Każdy potencjalny klient wnioskując o finansowanie musi pamiętać, że pożyczka prywatna pod zastaw mieszkania jest produktem nie będący konkurencją wobec wsparcia udzielanego przez banki. Pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania zawsze będzie produktem dużo droższym niżeli kredyt bankowy i jest usługą wobec niego komplementarną. Zaletami wsparcia w postaci pożyczki pozabankowej pod zastaw mieszkania jest przede wszystkim elastyczność oraz dostępność tego produktu dla przedsiębiorców.

Elastyczność pożyczki pod zastaw mieszkania objawia się możliwościami jakie ofertuje ten produkt. Każdy z klientów przedstawia swój plan oraz oczekiwania wobec wsparcia finansowego, a następnie wraz z funduszem w trakcie negocjacji wybierany jest okres pożyczki dogodny dla klienta oraz forma spłaty zobowiązania. Okresy spłat pożyczki pod zastaw mieszkania różnią się od siebie, występuje możliwość udzielenia krótkoterminowego wsparcia w postaci pożyczki pod zastaw mieszkania nawet tylko na okres 3 miesięczny. Jednak wybieranym najczęściej okresem jest 12 miesięcy, rok czasu bardzo często pozwala przeprowadzić inwestycję i doczekać się jej zwrotu oraz poprawić płynność finansową. Zależności czasowe oraz promocje z tym związane i warunki przedłużania pożyczek są ustalane indywidualnie i najprostszym sposobem uzyskania informacji jak wyglądałaby konkretna pożyczka pod zastaw mieszkania jest bezpośredni kontakt telefoniczny.

Dostępność jaką posiada pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania jest drugą najważniejszą cechą tego produktu. Samo posiadanie nieruchomości nie oznacza, że pożyczka zostanie przyznana, jednakże w sytuacji gdy klient posiada realny pomysł na spłatę pożyczki prywatnej pod zastaw mieszkania, oraz przejdzie weryfikacje analityczną uzyskanie pożyczki jest dużo prostsze i szybsze niżeli wsparcie bankowe oraz wsparcie udziałowe od funduszy inwestycyjnych.

Pożyczki pozabankowe pod zastaw mieszkania nie mają najlepszej reputacji, jednakże mając tego świadomość staramy się aby zapewnić naszym klientom 100% bezpieczeństwa i ukazać tego typu produkt jako dobrą i przede wszystkim uczciwą alternatywę wobec innych form finansowania działalności gospodarczej. Z tego względu fundusz prowadzi politykę otwartych umów, co oznacza że każdy klient posiada wgląd przed podpisaniem aktu notarialnego w umowy oraz harmonogramy pożyczki pod zastaw mieszkania, oraz w przypadku gdy stwierdzi jakiekolwiek wątpliwości wobec treści umowy, fundusz zobowiązuje się uwzględnić jego uwagi, a nawet zmienić treść umowy. Smartvest jako jedyna firma na rynku proponuje klientom taką usługę ceniąc sobie etykę podejścia do swoich partnerów biznesowych. Same umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zawierane są w obecności notariusza, co gwarantuje zgodność z prawem zapisów oraz bezpieczeństwo obu stron transakcji.

Proces udzielenia pożyczki w 3 prostych krokach

Krok 1

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek.

Krok 2

Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania.

Krok 3

Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne.

 • Elastyczne warunki spłaty zobowiązań w zależności od propozycji pożyczkobiorcy
 • Zabezpieczenie wierzytelności poprzez wpis na dział IV księgi wieczystej (obciążenie hipoteczne) bądź wpis na dział II księgi wieczystej
 • Pożyczki zawierane na różne okresy czasowe
 • Forma spłaty dopasowana do preferencji klienta
 • Bezpieczna pożyczka, umowa sporządzona i potwierdzona przez notariusza
 • Możliwość karencji spłaty pożyczki

Pożyczka bez BIK pod zastaw mieszkania

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw mieszkania dedykowane są dla podmiotów gospodarczych które:

 • Chcą poprawić swoją kondycję finansową
 • Są podmiotami zadłużonymi, chcącymi pozbyć się komornika
 • Potrzebują skonsolidować posiadane kredyty i pożyczki
 • Posiadają zatory płatnicze w firmie
 • Mają pomysł na biznes, niestety nie posiadają zdolności kredytowej potrzebnej w banku
 • Mają negatywną historię w bazach BIK czy KRD przez co nie mogą uzyskać kredytu bankowego
 • Potrzebują szybkiego finansowania bez zbędnych formalności jakie gwarantuje prywatna pożyczka pozabankowa
 • Wystawiły nieruchomość na sprzedaż, jednak potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki 'na teraz'
 • Potrzebują środków na wykończenie i zwiększenie wartości nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży
 • Posiadają zabezpieczenie w postaci mieszkania w aglomeracji powyżej 20.000 mieszkańców

Specjalne oferty pożyczek

Pożyczka na spłatę komornika

Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka na spłatę komornika Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka pod zastaw nieruchomości celowa z myślą o spłacie zadłużenia komorniczego to produkt charakterystyczny tylko dla alternatywnego rynku finansownia. Fundusz pożyczkowy jest w stanie podjąć się spłaty zadłużenia komorniczego po wcześniejszym przeprowadzeniu procedury analitycznej, o której informacji można zasięgnąć przy bezpośrednim kontakcie. Ważnym warunkiem uzyskania pożyczki pod zastaw nieruchomości ze spłatą zadłużenia komorniczego jest warunek, według którego fundusz spłaci tylko zadłużenie dotyczące działalności firmowej. Do udzielenia finansowania w postaci prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości będą potrzebne także dokumenty wydane od komornika i chęć współpracy kancelarii komorniczej.

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka pod zastaw nieruchomości konsolidacyjna jest to produkt stworzony na wypadek gdy potrzebą przedsiębiorcy jest spłata zobowiązań u innych firm takich jak: instytucje bankowe, kontrahenci, dostawcy etc. z planem na refinansowanie należności wymaganych wobec w funduszu w innej instytucji. Pożyczka konsolidacyjna pod zastaw hipoteki to również produkt stosowany w przypadku gdy firma ma plan refinansować zobowiązanie aby uprościć jego strukturę, w celu np. przygotowania przedsiębiorstwa do sprzedaży, sprzedaży udziałowej, oczyszczenia ksiąg przed inwestycją w firmę podmiotu trzeciego.

Pożyczka pomostowa

Pożyczka
pomostowa

Pożyczka pomostowa Pożyczka
pomostowa

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania pomostowa może posłużyć jako dobre rozwiązanie dla firm, które np. oczekują finansowanie z transz środków rządowych, mają przyznane bony rozwojowe, czekają na dotacje, a w tym samym czasie potrzebują środków finansowych ze względu na brak wystarczającej płynności. Prywatne pożyczki pod zastaw mieszkania na cele pomostowe są dedykowane również dla przedsiębiorców, którzy są w trakcie procedowania sprzedaży udziałów swoich firm, co w przyszłości posłuży jako spłata pożyczki pod zastaw, oraz oczekują na spłatę należności od odbiorców towarów, a w tym czasie muszą przeprowadzić inwestycje.

Pożyczka na zwiększenie wartości

Pożyczka na
zwiększenie wartości

Pożyczka na zwiększenie wartości Pożyczka na
zwiększenie wartości

Jest to bardzo popularny produkt wśród firm inwestujących w mieszkania jako towar handlowy. Pożyczka pod zastaw mieszkania z celem zwiększenia jego wartości przed sprzedażą jest bardzo popularna wśród tzw. Flipperów nieruchomościowych. ( Zakup przez przedsiębiorcę z myślą o zwiększeniu wartości mieszkania i sprzedaży.) Wraz z rosnącą potrzebą finansowania flipów na mieszkaniach został opracowany specjalny produkt zapewniający wygodę zabezpieczenia oraz dostosowanie sposobu spłaty i okresu jakim charakteryzuje się taka pożyczka prywatna pod zastaw mieszkania.

Pożyczka w największych miastach

Pożyczka
w największych miastach

Pożyczka w największych miastach Pożyczka
w największych miastach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w największych miastach takich jak: Wrocław, Kraków, Gdynia, Olsztyn, Toruń, Katowice, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Sopot, Poznań, Bydgoszcz czy Gdańsk charakteryzuje się korzystniejszymi warunkami oraz uproszczoną procedurą. W największych miastach Polski pożyczki hipoteczne są udzielane najczęściej co pozwala bazując na doświadczeniu przyśpieszyć procedurę jeszcze bardziej, jednocześnie zachowując najlepsze parametry finansowania.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka pozabankowa pod zastaw mieszkania dla przedsiębiorców, którzy spotkali się z problemem zadłużenia negatywnie wpływającego na działalność firmy. Prywatna pożyczka pod zastaw mieszkania może posłużyć w celu spłaty zadłużenia firmowego z myślą poprawy kondycji przedsiębiorstwa i późniejszego refinansownia pożyczki w tradycyjnej formie bankowej, bądź zyskania czasu na trwałą poprawę sytuacji firmy pozwalającej spłacić fundusz pożyczkowy.

Pożyczka płynnościowa

Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka płynnościowa Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka pozabankowa pod zastaw mieszkania udzielana w związku z pogorszoną płynnością podmiotu gospodarczego to najpopularniejszy produkt spośród pożyczki pod zastaw mieszkania. Taki typ finansowania może posłużyć przedsiębiorcy jako rozwiązanie chwilowych mniejszych bądź większych problemów płynnościowych spotykanych chociażby w popularnych sytuacjach niewywiązywania się terminowo dostawców z zobowiązań fakturowych, zwrotów podatków i innych danin publicznych czy przedłużających się zwrotów z inwestycji, dla każdej z takich sytuacji pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczki pozabankowe pod zastaw mieszkania z przeznaczeniem inwestycyjnym cieszą się coraz większą popularnością. Niezaprzeczalnym plusem takich rozwiązań jest dostępność finansowania nawet dla nowych firm, którym ciężko jest przebić się ze swoimi pomysłami w bankach bądź funduszach equity inwestujących najczęściej na dużo późniejszych etapach. Pożyczka prywatna pod zastaw mieszkania może być dobrą alternatywą w początkowej fazie życia przedsiębiorstwa ale także jest wybierana przez doświadczonych przedsiębiorców, których potrzeby inwestycyjne wymagają pilnego zastrzyku gotówki.

Wymagane dokumenty

Pożyczka
pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Nasi klienci

Cudzysłów

W trakcie pilnych poszukiwań pożyczki pozabankowej pod zastaw mieszkania zdecydowałem się na usługi firmy Smartvest. Przekonał mnie w szczególności elastyczny harmonogram spłat, na którego konstrukcję miałem realny wpływ. Dzięki temu wiem, że po upływie wyznaczonego czasu moja inwestycja wygeneruje środki potrzebne do spłaty zobowiązania. Pożyczka jest przyzwana bardzo szybko - na mój wniosek online odpowiedziano jeszcze tego samego dnia, a dwa dni później środki znalazły się na moim koncie bankowym. Ponieważ umowę zawarłem w kancelarii notarialnej, mam całkowitą pewność, że mieszkanie jest bezpieczne.

Cudzysłów

Jeżeli interesuje Państwa pożyczka pod zastaw mieszkania, serdecznie polecam usługi firmy Smartvest. Można liczyć zarówno na elastyczne warunki spłaty zobowiązania dostosowane do własnych potrzeb, jak i wysoką kulturę pracowników, którzy rozpatrują wniosek. Kiedy zastawiałem mieszkanie, przed zawarciem umowy skrupulatnie wytłumaczono mi każdy znajdujący się w niej zapis, który mógł budzić wątpliwości. Co ważne, pożyczki zawiera się na różne okresy czasowe. W moim przypadku najkorzystniejszy okazał się krótki termin spłaty, jednak informowano mnie także o możliwości karencji spłaty.

Cudzysłów

Ponieważ posiadam negatywną historię w bazie BIK, poszukiwałem bezpiecznej formy pozabankowego finansowania dla przedsiębiorstw. Pożyczka pod zastaw posiadanego przeze mnie mieszkania w Smart Vest okazała się jedynym szybkim sposobem na pozbycie się komornika. W trakcie telefonicznej konsultacji dokładnie wytłumaczono mi proces. Do zawarcia umowy nie były potrzebne żadne skomplikowane, trudne do zdobycia dokumenty. Zastawiając mieszkanie, wnioskowane środki otrzymałem osobiście do ręki w kancelarii notarialnej, w której podpisywałem umowę pożyczki.

Cudzysłów

Od kiedy zawodowo zajmuję się flippingiem, osiągam znacznie wyższe dochody, które są jednak nieregularne. Potrzebowałam środków, aby wykończyć kupione przeze mnie mieszkanie i tym samym zwiększyć jej wartość do zyskownej sprzedaży. Dzięki Smartvest szybko zyskałam potrzebne środki, mogąc niezwłocznie przystąpić do prac remontowych. Rozwiązaniem okazała się pożyczka pod zastaw remontowanego mieszkania. Wspólnie z konsultantem firmy wyznaczyliśmy najbezpieczniejszy dla mnie termin spłaty pożyczki.