Wniosek o pożyczkę pod zastaw domu

Wniosek o pożyczkę pod zastaw domu

Dane personalneDane dotyczące pożyczkiDane dotyczące nieruchomościZałącznikiOświadczenia


Wypełniając wniosek Pożyczkobiorca oświadcza, że firmę Smartvest jako partnera, w celu wyszukania oferty pożyczki pozabankowej, wybrał spośród innych firm oferujących takie usługi i jest świadomy, że na rynku istnieją również inne podmioty oferujące konkurencyjne oferty udzielania pożyczek oraz, że wprowadzone dane są zgodne ze stanem rzeczywistym i nie zawierają nieprawdziwych informacji.


Wypełniając wniosek Pożyczkobiorca oświadcza, że do umowy pożyczki chce przystąpić dobrowolnie przyznając, że nie był w żaden sposób przymuszony do jej zawarcia oraz, że inicjatywa jej zawarcia leżała po jego stronie a także, że ma pełną swobodę zawarcia umowy oraz akceptacji jej warunków i możliwość wycofania się z podpisania umowy bez ponoszenia żadnych opłat i kosztów.


Wypełniając ten formularz jednocześnie oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych lub danych mojego klienta a zgodę taką od niego otrzymałem, potrzebnych do celów wyszukania oferty finansowej przez Smartvest, (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)


komentarze klientów


Uzyskałem pożyczkę, która pozwoliła mi jednorazowo spłacić całe zadłużenie oraz komornika, teraz mam mniejszą ratę, którą jestem w stanie płacić co miesiąc.

Pan Tomasz z Poznania

Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej postanowiłem wziąć pożyczkę, niestety jestem wpisany w bik-u co dyskwalifikuje mnie w banku. Od znajomego dowiedziałem się ze istnieje coś takiego jak pożyczka pozabankowa, cała procedura jest bardzo prosta i nie trwa długo, bez problemu dostałem pieniądze.

Pan Adrian z Gdańska