Wniosek o pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych

Wniosek o pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych

Dane personalneDane dotyczące pożyczkiDane dotyczące nieruchomościZałącznikiOświadczenia


Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez SMARTVEST sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usług opisanych w regulaminie oraz na zasadach opisanych w regulaminie i polityce prywatności.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od SMARTVEST sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.komentarze klientów


Uzyskałem pożyczkę, która pozwoliła mi jednorazowo spłacić całe zadłużenie oraz komornika, teraz mam mniejszą ratę, którą jestem w stanie płacić co miesiąc.

Pan Tomasz z Poznania

Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej postanowiłem wziąć pożyczkę, niestety jestem wpisany w bik-u co dyskwalifikuje mnie w banku. Od znajomego dowiedziałem się ze istnieje coś takiego jak pożyczka pozabankowa, cała procedura jest bardzo prosta i nie trwa długo, bez problemu dostałem pieniądze.

Pan Adrian z Gdańska