+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb

Prywatne pożyczki bez BIK pod zastaw nieruchomości

Fundusz Smartvest został powołany jako spółka aby zapełnić niszę na rynku finansowania mikro i małych przedsiębiorstw w sposób alternatywny. Z powodzeniem od lat pożyczki pod zastaw nieruchomości wspierają przedsiębiorców zarówno w nadarzających się okazyjnych inwestycjach, początkowych pomysłach na biznes, na które ciężko uzyskać wsparcie bankowe, jak i przejściowych problemach oraz refinansowaniu zadłużenia firmowego. Pożyczki pod zastaw nieruchomości to produkt wyjątkowo elastyczny charakteryzujący się szybkim czasem procedowania, będący ciekawą alternatywą wobec finansowania bankowego, funduszy equity oraz venture capital.

Nasz fundusz cechuje indywidualne podejście do każdego z klientów oraz etyczna obsługa. Mamy świadomość jak ważną decyzją dla każdego z klientów jest zabezpieczenie pożyczki pod zastaw nieruchomości i dlatego gwarantujemy 100% bezpieczeństwo transakcji. Nasza firma stosuje politykę otwartych umów, oznacza to, że każdy klient przed zawarciem transakcji może otrzymać projekt oraz harmonogram umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości, co gwarantuje możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami przed spotkaniem u notariusza.

Polityka otwartych umów pożyczki pod zastaw nieruchomości oznacza również, że jeżeli prawnik klienta bądź sam klient chciałby zmienić którekolwiek z zapisów umowy, nasz fundusz jest otwarty na takie propozycje. Jako osoby pracujące na rynku finansowania pozabankowego od lat staramy się zmieniać obraz branży, a powyższe udogodnienia są dowodem na to, że pożyczki pod zastaw nieruchomości też mogą być bezpieczne i mogą prowadzić do obopólnego zadowolenia stron.

Ze względu na bardzo dużą elastyczność pożyczki pod zastaw nieruchomości ciężko jest określić odgórne parametry dotyczące zapisów umowy. Na rynku stosowane są różne rodzaje zabezpieczeń na nieruchomościach, jako zabezpieczenia mogą posłużyć różne rodzaje nieruchomości, a spłaty pożyczek bardzo często dostosowywane są do indywidualnej sytuacji klienta. Powyższe aspekty determinują produkt, który ciężko zunifikować i dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego bądź telefonicznego aby przygotować propozycję dla Państwa pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Proces udzielenia pożyczki w 3 prostych krokach

Krok 1

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek.

Krok 2

Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania.

Krok 3

Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne.

 • Możliwości elastycznych form spłaty, proponowanych przez klienta
 • Zabezpieczenie pożyczek w sposób hipoteczny (dział IV) bądź dział II (własność)
 • Możliwość dostosowania okresu pożyczki do wymagań klienta
 • Umowy oraz warunki udostępniane przed podpisaniem umowy online
 • Bezpieczeństwo umowy pożyczki hipotecznej gwarantowane przez notariusza
 • Możliwość odroczenia spłaty pożyczki pod zastaw mieszkania

Pożyczka bez BIK pod zastaw

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw mieszkania dedykowane są dla podmiotów gospodarczych które:

 • Planują polepszyć kondycję finansową firmy
 • Mają na celu spłacić zadłużenie komornicze
 • Potrzebują skonsolidować zobowiązania firmowe
 • Posiadają zatory w płatnościach od kontrahentów
 • Brakuje im możliwości sfinansowania pomysłu na biznes
 • Są wykluczone z tradycyjnego finansowania ze względu na historię w bazach kredytowych BIK, BIG, KRD
 • Poszukują szybkiego finansowania pod zastaw hipoteki z uproszczoną procedurą
 • Potrzebują odblokować część funduszy z nieruchomości wystawionych na sprzedaż
 • Potrzebują środków na zwiększenie wartości nieruchomości, finansowanie tzw. flipów

Specjalne oferty pożyczek

Pożyczka na spłatę komornika

Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka na spłatę komornika Pożyczka na
spłatę komornika

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dedykowana na spłatę zadłużenia komorniczego to produkt dostępny jedynie na alternatywnym rynku finansowania. Fundusz pożyczkowy podejmuje się spłaty zadłużenia bezpośrednio do komornika po uprzednim przeprowadzeniu procedury analitycznej, o której informacji można zasięgnąć przy bezpośrednim kontakcie.

Ważnym aspektem dla klienta pożyczki pod zastaw nieruchomości ze spłatą komornika jest obostrzenie, według którego fundusz spłaci zadłużenie komornicze, które dotyczy jedynie działalności gospodarczej. Dłużnik musi także nawiązać współpracę z komornikiem i poinformować go o wydaniu stosownych zaświadczeń potrzebnych w procedurze uzyskania finansowania w postaci prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka konsolidacyjna pod nieruchomość Pożyczka konsolidacyjna
pod nieruchomość

Pożyczka pod zastaw nieruchomości konsolidująca jest to produkt stosowany w przypadku, gdy potrzebą przedsiębiorcy jest spłata zadłużeń u innych podmiotów takich jak: banki, dostawcy towaru itp. z zamiarem refinansowania zadłużenia zaciągniętego w funduszu w innej instytucji.

Pożyczka konsolidacyjna pod zastaw hipoteki jest stosowana również w sytuacji gdy przedsiębiorca chce zrefinansować zadłużenie aby uprościć jego strukturę na przykład przed docelową sprzedażą przedsiębiorstwa, bądź udziałów w firmie.

Pożyczka pomostowa

Pożyczka
pomostowa

Pożyczka pomostowa Pożyczka
pomostowa

Pożyczka hipoteczna pod zastaw pomostowa to produkt dedykowany firmom, które np. oczekują na przyznanie transzy finansownia od instytucji rządowych, bonów na rozwój bądź dotacji, a jednocześnie cierpią na chwilowy brak płynności.

Z prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości na cel pomostowy korzystają również przedsiębiorcy, którzy są w trakcie procedur sprzedaży udziałów mających zasilić kasę spółki, a bieżące działanie operacyjne wymaga nakładów oraz firmy które w trakcie oczekiwania na większe środki finansowe mają do przeprowadzenia inwestycje nie pozwalające czekać.

Pożyczka na zwiększenie wartości

Pożyczka na
zwiększenie wartości

Pożyczka na zwiększenie wartości Pożyczka na
zwiększenie wartości

Jest to bardzo popularny produkt wśród przedsiębiorców zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Pożyczka pod zastaw mieszkania na zwiększenie jego wartości przed sprzedażą zyskała popularność wraz ze wzrostem wartości nieruchomości w dużych miastach i zyskującą popularność inwestowania na zasadzie flippingu (zakupu przez przedsiębiorcę z myślą o zwiększeniu wartości mieszkania i sprzedaży).

Wraz z rosnącą potrzebą finansowania flipów na nieruchomościach zostały wypracowane wygodne formy zabezpieczenia oraz warunki pozwalające udzielić pożyczki prywatnej pod zastaw mieszkania na krótkie okresy dopasowane do horyzontu inwestycji.

Pożyczka w największych miastach

Pożyczka
w największych miastach

Pożyczka w największych miastach Pożyczka
w największych miastach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w największych miastach charakteryzują się odmiennymi warunkami niżeli te zawierane pod zabezpieczenie w mniejszych miejscowościach. Wraz ze zmianą tendencji na rynku nieruchomości w Polsce zmieniła się też możliwość zabezpieczania pożyczek pod zastaw mieszkania w największych miejscowościach, co pozwala otrzymać finansowanie w jeszcze krótszym czasie, większej kwocie, oraz na preferencyjnych warunkach.

Miasta które podlegają pod promocyjne warunki pożyczki pod zastaw są aktualizowane, a aktualne informacje można uzyskać po bezpośrednim kontakcie, jednakże nieprzerwanie najlepszymi warunkami pożyczki pod zastaw mogą cieszyć się klienci z miast takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów czy Lublin.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych Pożyczka
dla zadłużonych

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm, które borykają się z niewygodnym do spłaty zadłużeniem jest produktem dostępnym na rynku pozabankowym.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości może służyć jako spłata zadłużenia firmowego, w takich wypadkach fundusz stara się ustalić z klientem takie warunki spłaty pożyczki prywatnej pod zastaw aby firma nie znalazła się w przyszłości w podobnych problemach i w ciągu ustalonego okresu mogła spłacić pożyczkę bądź refinansować ją na lepszych warunkach.

Pożyczka płynnościowa

Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka płynnościowa Pożyczka
płynnościowa

Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości udzielana w celu zwiększenia płynności działalności gospodarczej to najpopularniejszy produkt w gamie pozabankowych pożyczek pod zastaw. W przeciągu lat w funduszu rozpatrywane były wnioski o pożyczkę pod zastaw nieruchomości przedsiębiorców z wielu różnych branż, których łączył ten sam problem – brak płynności finansowej.

Niestety coraz większy odsetek płatności fakturowych regulowanych jest z przekroczeniem ustalonego terminu, wpływa to na zmniejszenie płynności finansowej, a jej brak może bardzo szybko doprowadzić do spadku wydajności przedsiębiorstwa. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może prowadzić do skutecznego rozwiązania tego problemu chroniąc funkcjonowanie operacyjne przedsiębiorstwa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania w celu poprawienia płynności może służyć np. jako bezpośrednia spłata zaległości podatkowych wynikających z braku regulowania zobowiązań odbiorców firmy oraz innych wskazanych przez klienta potrzeb płynnościowych.

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna Pożyczka
inwestycyjna

Pożyczki pozabankowe pod zastaw mieszkania bądź innych nieruchomości wykorzystywane na cele inwestycyjne to drugi najpopularniejszy produkt pożyczkowy z gamy pożyczek pod zastaw.

Finansowanie udzielane w tej formie i na takie cele najczęściej wynika z bardzo szybkiej konieczności pozyskania gotówki przez przedsiębiorcę na okazyjne cele inwestycyjne, w momencie gdy środki pieniężne w kasie firmy nie wystarczają. Pożyczka pod zastaw z celem inwestycyjnym jest dedykowana także dla nowych przedsiębiorców, którzy bardzo często dostrzegają okazje rynkowe i są gotowi podjąć się działania, jednakże nie są w stanie odblokować bądź pozyskać środków pieniężnych w wymaganym okresie czasu.

Wymagane dokumenty

Pożyczka
pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Pożyczka
pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu
 • Numer księgi wieczystej
 • Dokument potwierdzający nabycie nieruchomości
 • Zaświadczenie dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości
 • Zdjęcia działki
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dotyczące zwolnienia z podatku (jeżeli nieruchomość została nabyta jako darowizna bądź spadek)
 • Wyrys i wypis z rejestru gruntów

Nasi klienci

Cudzysłów

Pożyczka pod zastaw nieruchomości umożliwiła mojej firmie dynamiczny rozwój. Zdecydowałem się na współpracę z Smartvest, ponieważ potrzebowałem szybkiego zastrzyku gotówki, a nie mogłem skorzystać z pomocy banków. Środki otrzymane z pożyczki przeznaczyłem na modernizację linii produkcyjnej i organizację dodatkowych szkoleń dla pracowników. Dzięki zakupowi nowych maszyn i wdrożeniu nowoczesnych technologii moja firma osiąga lepsze wyniki finansowe. Z kolei elastyczny harmonogram spłaty pozwala mi spać spokojnie i bez obaw o nieruchomość.

Cudzysłów

Pożyczka od Smartvest to, coś, co pozwoliło mi dalej prowadzić biznes. Od wielu lat działam w branży budowlanej, jednak ostatnio moja firma straciła płynność finansową. Trudności z kilkoma nierzetelnymi kontrahentami przełożyły się na duże problemy całego biznesu. Aby ratować firmę, musiałem szybko zainwestować spore środki. Zdecydowałem się więc na zastaw nieruchomości. Co prawda nieruchomość ta wymaga remontu, ale jest zlokalizowana blisko centrum miasta. Skorzystałem z pożyczki od prywatnej firmy, ponieważ zależało mi na maksymalnym ograniczeniu formalności. Nie zawiodłem się.

Cudzysłów

Do tej pory moja firma działała bez zarzutu. Pożyczka nigdy nie była mi potrzebna, bo biznes przynosił zadowalające zyski. Niespodziewany kryzys w branży sprawił, że musiałam poszukać dodatkowego wsparcia. Zgłosiłam się do firmy prywatnej oferującej pożyczki pod zastaw nieruchomości, ponieważ gwarantowane przez nich zasady współpracy wzbudziły moje zaufanie. Formalności zostały zorganizowane w szybkim tempie, zawsze mogłam też liczyć na pomoc konsultanta, który zajmował się moją sprawą. Chciałam, by nieruchomość została zabezpieczona, dlatego od razu zaznaczyłam, że umowa musi być podpisana u notariusza. Nie było z tym żadnego problemu.

Cudzysłów

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to coś, czego zawsze się obawiałam, ale to było najlepsze rozwiązanie problemów finansowych mojej firmy. Konflikt z kontrahentami, zaległości w opłacaniu składek, kiepskie nastroje w zespole spowodowane brakiem podwyżek to tylko niektóre kłopoty, z jakimi musiałam się ostatnio zmierzyć. Jednocześnie cały czas widziałam szansę na dalsze rozwijanie biznesu. Odważyłam się więc zastawić nieruchomość, aby uregulować bieżące potrzeby firmy za pomocą środków uzyskanych w ramach pożyczki. Prywatna firma pożyczkowa oferowała wyjątkowo atrakcyjne warunki, dlatego wybrałam właśnie ich i nie żałuję. Cała współpraca przebiegła bez zarzutu.