Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK - FAQ

FAQ

 1. 1. Co muszę zrobić aby starać się o prywatną pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

 2. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek, w zakładce ,,wniosek online” proszę wybrać jakiej nieruchomości ma dotyczyć prywatna pożyczka pod zastaw:

  • domu,
  • mieszkania,
  • działki,
  • gruntu rolnego.

 3. 2. Czy pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości jest bezpieczna?


 4. Tak, pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości jest bezpieczna choćby ze względu na prostą procedurę uzyskania pożyczki która jest zawierana z klientem na mocy umowy podpisywanej w obecności notariusza i przez niego akceptowanej. Następnie następuje wypłata pieniędzy na wskazane konto bankowe, bądź też przekazanie pieniędzy u notariusza w postaci gotówki. 5. 3. Na rynku prywatnych pożyczek pod zastaw nieruchomości bez bik słyszy się o nadużyciach, jaka jest prawda?

 6. To prawda, rynek pożyczek pod zastaw nieruchomości bez bik posiada czarny PR za sprawą nierzetelnych firm, opierających swoje działanie na ciężkiej sytuacji pożyczkobiorców przypartych do muru pętlą kredytową. Nasza firma działa jednak na zupełnie innych zasadach. To co nas wyróżnia to fakt, że pożyczki pod zastaw nieruchomości są kierowane tylko dla podmiotów gospodarczych. Oznacza to, że aby przykładowo uzyskać pożyczkę pod zastaw mieszkania, środki pochodzące z niej wnioskujący ma przeznaczyć bezpośrednio na cele związane z działalnością gospodarczą. Stanowczo odcinamy się tym samym od finansowania osób o niskich dochodach, rencistów i emerytów, którzy poszukują tego produktu na rynku. 7. 4. Mam niekorzystną historię kredytową, jestem wpisany w bazach BIK, KRD itp. Czy mogę starać się u Państwa o pożyczkę ?

 8. Tak, Smartvest posiada produkt zwany pożyczką pod zastaw nieruchomości bez bik. Jak sama nazwa wskazuje czynnikiem decydującym o przyznaniu pożyczki nie jest historia kredytowa klienta. Ocenę kredytową i decyzję o przyznaniu pożyczki pod zastaw nieruchomości sporządzamy na podstawie wniosku, celu przeznaczenia pożyczki oraz pomysłu na jej spłatę opartego najczęściej na prowadzonej działalności gospodarczej.


 9. 5. Na nieruchomość wpisał mi się komornik, czy uzyskam u Państwa pożyczkę pod zastaw nieruchomości ?

 10. Smartvest podejmuje się współpracy z firmami, na których nieruchomościach znajduje się wpis egzekucyjny. Ważne dla nas jest, aby zadłużenie, które spłacamy było zobowiązaniami wynikającymi z działalności gospodarczej prowadzonej przez klienta. Nie podejmujemy się spłat zadłużenia konsumenckiego.


 11. 6. Posiadam mieszkanie wystawione na sprzedaż jednak nikt się nie zgłasza, potrzebuję pieniędzy na firmowe wydatki, czy otrzymam prywatną pożyczkę pod zastaw tej nieruchomości?

 12. Tak, w takiej sytuacji występuje możliwość uzyskania pozabankowej pożyczki pod zastaw nieruchomości, która jest wystawiona na sprzedaż co pozwoli uregulować pilne zobowiązania. W momencie sprzedaży, środki pieniężne pozwolą spłacić pożyczkę pod zastaw mieszkania i zamknąć umowę.


 13. 7. W jakim czasie od wysłania wniosku dowiem się czy otrzymam od Państwa pożyczkę?

 14. Poprawnie złożone wnioski zostanę zweryfikowane do 48 godzin od ich złożenia i wtedy będzie wiadomo czy kwalifikują się Państwo do uzyskania prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości.


 15. 8. Ile czasu mija od udanej weryfikacji do uzyskania pieniędzy?


 16. Najczęściej jest to kolejne 48 godzin, szczególnie w większych miastach. Jako że Smartvest świadczy pożyczki w całym kraju bywa, że od otrzymania pozytywnej weryfikacji wniosku do wypłaty pożyczki pod zastaw nieruchomości minie do 5 dni.


 17. 9. Jaka jest maksymalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości na cele firmowe?

 18. To jest ciężkie pytanie ponieważ nasza firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta, konkurencja rzadko oferuje pożyczkę przekraczającą 50% wartości nieruchomości, jednak my z doświadczenia wiemy, że to błąd. W naszej firmie zdarzały się sytuacje gdy pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik wynosiła nawet 80% wartości nieruchomości.


 19. 10. Jakie opłaty wstępne wiążą się z uzyskaniem prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości?

 20. Absolutnie żadne ! Nasza firma nie pobiera wstępnych opłat, do momentu podpisania umowy i przelania pieniędzy na Państwa konto, nie uzyskujemy żadnego wynagrodzenia.


 21. 11. Mam już prywatną pożyczkę pod zastaw nieruchomości, nie jestem w stanie jej spłacić w terminie, potrzebuję dłuższego czasu jednak mój pożyczkodawca nie chce przedłużyć mi terminu spłaty, czy mogą mi Państwo pomóc?

 22. Oczywiście, spłacamy zobowiązania wobec innych instytucji kredytowych. To co ważne i warte podkreślenia, nie spłacamy zobowiązań zawartych na cele konsumpcyjne. Spłatę zobowiązań firmowych można uzyskać korzystając z produktu jakim jest pożyczka pod zastaw nieruchomości.
 23. Hipoteka czy przewłaszczenie?

 24. Bank vs Instytucja Pożyczkowa vol. 1

 25. Bank vs Instytucja Pożyczkowa vol. 2

 26. Kwota pożyczki, a wartość zabezpieczenia -> LTV

 27. Pożyczki pod zastaw dla nowych firm.

 28. Pożyczki pod zastaw dla gastronomii.

 29. Pożyczki pod zastaw - sektor budowlany.

 30. Proces rozpatrywania wniosku o pożyczkę.

 31. Pożyczki pod zastaw - firmy transportowe

 32. Refinansowanie pożyczek firmowych.

 33. Pożyczki pod zastaw dla start up-ów.

 34. Bezpieczeństwo pożyczki pod zastaw vol.1

 35. Bezpieczeństwo pożyczki pod zastaw vol.2

 36. Pożyczki pod zastaw - start up.

 37. Do czego porównać pożyczkę pod zastaw

 38. Pożyczka pod zastaw na czym polega?

 39. Jak wygląda pożyczka pod zastaw samochodu?

 40. Jak działa pożyczka pod zastaw?

 41. Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

 42. Na co zwrócić uwagę przed wzięciem pożyczki pod zastaw domu?

 43. Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdańsk

 44. Pożyczki pod zastaw nieruchomości Łódź

 45. Pożyczki pod zastaw nieruchomości Poznań

 46. Pożyczki pod zastaw nieruchomości Kraków

 47. Pożyczki pod zastaw nieruchomości Bydgoszcz