+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Lublin

Coraz więcej przedsiębiorców stawia na prężny rozwój swoich działalności, jednak często brakuje na to środków finansowych. Nie każdy wie, że istnieje możliwość wzięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości Lublin jest jednym z wielu miast w Polsce, w których nie ma przeszkód, by taką pożyczkę otrzymać.

Czym właściwie jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości stanowi przydatną pomoc dla osób, które są w trudnej sytuacji materialnej, ale nie mogą otrzymać wsparcia z banku, ponieważ ich negatywna historia kredytowa jest widoczna w bazach BIK, BIG, KRD. Warunkiem koniecznym, by ubiegać się o ten rodzaj wsparcia jest posiadanie na własność nieruchomości, np. domu lub mieszkania, koniecznym warunkiem jest także przeznaczenie środków na cele związane z działalnością gospodarczą.

Jakie nieruchomości można uwzględnić w pożyczce pod zastaw​?

W tego typu pożyczkach akceptowane są:

  • dom,
  • mieszkanie,
  • działka,
  • grunty rolne,
  • nieruchomości związane z działalnością gospodarczą.

Spłata rat a nieruchomość

Zaletą pożyczki pod zastaw nieruchomości jest możliwość wykupienia swojej posiadłości od wierzyciela. Trzeba jednak spełnić warunek konieczny, którym jest terminowe spłacanie rat.

Na co przeznaczyć otrzymane pieniądze?

Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę, pożyczkodawca nie będzie wnikał, na co dokładnie w firmie wydamy pieniądze. Możemy wykorzystać je w dowolny sposób, np. na otwarcie nowego biznesu czy zastosowanie nowych rozwiązań w firmie, którą już prowadzimy. Warto się również na nią zdecydować, gdy chcemy szybko spłacić należności windykowane przez komornika.

Jeśli postanowimy wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości, wierzyciel otrzyma wpis hipoteczny na naszą nieruchomość. Pozwala to ubiegać się o wysokie kwoty, nawet powyżej 60% wartości w przypadku mieszkania. Dzięki temu możemy zrealizować wybraną inwestycję w krótkim czasie oraz bez zbędnych formalności, np. dokumentowania dochodów czy weryfikacji przedsiębiorstwa

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne