+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw dla nowych firm

Pożyczki pod zastaw mieszkania i domu dla nowych firm. Masz zamiar otworzyć własną firmę? Szukasz finansowania pod zastaw nieruchomości? Jesteś zainteresowany pożyczką pod hipotekę bez bik? Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm oferowane przez Smartvest to najszybszy i bezpieczny sposób aby uzyskać kapitał na nowe inwestycje.

Polska jako kraj rozwijający charakteryzuje się kilkoma wskaźnikami, które różnią nas od państw rozwiniętych. Biorąc za przykład naszych zachodnich sąsiadów jakimi są Niemcy możemy wyróżnić kilka czynników, różniących nasze gospodarki. Jednym z istotniejszych dla prowadzenia działalności gospodarczej jest różny koszt kapitału.

Prowadząc jakąkolwiek działalność gospodarczą spotykamy się z początkowymi nakładami inwestycyjnymi. Są rodzaje działalności, w których tzw. Próg wejścia jest stosunkowo wysoki, takimi branżami jest np. produkcja, medycyna, czy finanse ( pożyczki pod zastaw nieruchomości). Znajdą się też rodzaje działalności gospodarczej gdzie kapitał na start nie jest najważniejszy, a jego niedobory można nadrobić większym nakładem pracy, takich działalności niestety jest mniej.

Obserwując naszą gospodarkę, można zauważyć, że cierpi ona na niedobory kapitałowe. Osoby, które tego kapitału potrzebują i chcą obciążyć go ryzykiem działalności gospodarczej, albo nie mogą go wcale otrzymać, ze względu na brak instytucji wychodzących im naprzeciw, albo procedura uwiarygodnienia takiego podmiotu w oczach kredytodawcy jest tak skomplikowana i czasochłonna, że okazja na firmę zdąży zniknąć.

Poszukujesz finansowania? Banki nie chcą udzielić Ci kredytu dla nowo założonej firmy? Możliwe że dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Sprawdź!

Pożyczki pod zastaw nieruchomości są pewnego rodzaju rozwiązaniem dla tych problemów. Jeżeli osoba, która stara się o założenie działalności gospodarczej, jednocześnie potrzebując kapitału do lepszego jej funkcjonowania ma taką możliwość, posiada mieszkanie, dom, bądź innego rodzaju nieruchomość oraz plan na przyszły biznes, najprawdopodobniej pożyczka pod zastaw hipoteki będzie dla niej rozwiązaniem problemu z niedoborem kapitału.

Biorąc za przykład pożyczki pod zastaw mieszkania dla nowych firm można zauważyć, że taki produkt jest dużo dostępniejszy od pożyczki czy kredytu bankowego. Instytucja pożyczkowa zainteresuje się możliwością do spłaty pożyczkobiorcy i zbada podstawowe założenia biznesowe, oraz możliwość zabezpieczenia się na hipotece nieruchomości. Jednakże w przeciwieństwie do banku pożyczki pod zastaw mieszkania udzielane są bez przedłużających się procedur dokumentacyjnych oraz z zaufaniem do drugiej strony.

Jeżeli poszukując finansowania nowy przedsiębiorca zderzy się z przerośniętą w biurokracje sferą bankową warto jest zainteresować się pozabankowymi pożyczkami pod zastaw nieruchomości. Jest to produkt także dla nowych biznesów, dużo bardziej elastyczny w spłacie i dużo dostępniejszy od bankowych form finansownia.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne