+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Zielona Góra

Zielona Góra to miejscowość bardzo konkurencyjna pod względem usług pożyczkowych udzielanych przez firmy prywatne. Spore możliwości wyboru różnych ofert posiadają w tym mieście również klienci biznesowi, którzy chcą skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości. Przedsiębiorcy zainteresowani tego typu usługami powinni jednak szczególnie dużo uwagi poświęcić wyborowi firmy, w której mają zamiar zaciągnąć zobowiązanie. Trzeba jednak pamiętać, że nie dla wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących w sektorze pozabankowym najwyższym priorytetem jest zagwarantowanie swoim klientom uczciwej, przejrzystej umowy.

Klienci mogą zabezpieczyć się przed podobnymi praktykami poprzez dokładne poznanie lokalnego rynku usług pozabankowych, wybranie partnera cieszącego się dobrą opinią oraz osobiste nadzorowanie wszystkich kwestii formalnych. Podpis należy składać jedynie pod w pełni zrozumiałymi dokumentami – jeśli jakikolwiek zapis budzi wątpliwości, należy go wyjaśnić z doradcą lub nawet skonsultować z niezależnym specjalistą. W Smartvest jawność informacji jest dla nas najważniejsza, ponadto z dużym zrozumieniem podchodzimy do wszystkich pytań klientów i staramy się na nie dokładnie odpowiadać. Zaciągnięcie zobowiązania na dużą kwotę to ważna decyzja, dlatego klient musi być jej całkowicie pewien.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości wystawionych na sprzedaż

Podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami, którzy posiadają nieruchomość przeznaczoną na sprzedaż i są gotowi zaciągnąć pod jej zastaw pożyczkę. Czasami sprzedaż może się z różnych powodów opóźnić – zainteresowanie na rynku nieruchomości zmienia się w zależności od wielu czynników, na które klienci nie mają żadnego wpływu. Jednocześnie zobowiązania wobec kontrahentów czy inne pilne wydatki firmowe zwykle nie mogą poczekać, co wymusza konieczność poszukiwania innych rozwiązań. Jednym z gorszych pomysłów jest podjęcie decyzji o sprzedaży nieruchomości za znacznie niższą cenę. Kupiec z pewnością znajdzie się bardzo szybko, ale sprzedający będzie w takiej sytuacji stratny. Wyjściem z sytuacji może się okazać się przemyślana pożyczka pod zastaw takiej nieruchomości. Wówczas przedsiębiorca otrzyma potrzebne mu środki, a w momencie sprzedaży mieszkania, domu lub gruntu uzyskana kwota zostanie przeznaczona na spłatę zadłużenia. Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z tego typu pożyczki pod zastaw nieruchomości Zielona Góra to dobre miejsce na spotkanie z doradcą Smartvest.

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne