+48 504 537 756
Smartvest Finansowanie na miarę Twoich potrzeb
Pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia

Co zrobić w przypadku, gdy bank nie wydaje pozytywnej opinii kredytowej, a potrzeba konkretnej sumy pieniędzy? Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań jest pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia, Warszawa, Kraków czy Wrocław to tylko niektóre z miast, w których działają firmy udzielające tego typu finansowania – na przykład Smartvest z ofertą dla podmiotów gospodarczych.

Na czym polegają pożyczki hipoteczne?

pożyczki pod zastaw nieruchomości (czyli hipoteczne) jako swoje zabezpieczenie posiadają konkretną nieruchomość – dom, mieszkanie, działkę budowlaną, grunty rolne lub inne nieruchomości, które mają związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. W księdze wieczystej danej nieruchomości wierzyciel robi wpis, zabezpieczając w ten sposób swoje roszczenie. Pożyczkę zatwierdza notariusz, a wszystkie jej szczegóły zawarte są w umowie.

Co charakteryzuje tego typu pożyczki?

Decydując się na pożyczkę pod zastaw nieruchomości, klient:

  • nie ponosi kosztów związanych z przedpłatami i rozpatrzeniem wniosku,
  • uzyskuje szybką decyzję w sprawie złożonych dokumentów,
  • otrzymuje indywidualne warunki, dotyczące długości oraz spłaty,
  • wnioskuje o kwotę w wysokości minimum 10 000 zł,
  • przeznacza uzyskaną gotówkę na konkretny cel biznesowy.

Pożyczki hipoteczne stanowią świetne rozwiązanie dla osób, którym bank odmówił finansowania lub mają negatywną historię kredytową z BIG, BIK, KRD.

Smartvest – firma wiarygodna finansowo

Nasza firma już od wielu lat pomaga podmiotom gospodarczym, które potrzebują wsparcia finansowego. Wychodzimy z założenia, że sytuacja każdego zgłaszającego się do nas pożyczkobiorcy jest inna, dlatego naszym priorytetem jest indywidualne podejście. Udzielamy pożyczek firmom, najczęściej w momentach przestojów finansowych lub by wspomóc inwestycje nowopowstałych organizacji. Nie stanowi dla nas problemu zaakceptowanie nieruchomości, na której spoczywają obciążenia.

Bezpieczeństwo pożyczki pod zastaw nieruchomości

Przedsiębiorca, ubiegający się o pożyczkę hipoteczną, powinien uważnie przeanalizować oferty firm z sektora pozabankowego. Decydując się na wzięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości takiej jak mieszkanie, magazyn czy grunty, należy szczególny nacisk położyć na bezpieczeństwo takiego zobowiązania. Kwestie, wymagające zwrócenia szczególnej uwagi, to m.in.:

  • procentowy stosunek maksymalnej wysokości finansowania do wartości zabezpieczenia z nieruchomości,
  • rzetelny opis procedury sprzedaży nieruchomości w przypadku niedotrzymania warunków umowy pożyczki,
  • forma rozliczenia się instytucji z pożyczkobiorcą z kwoty stanowiącej nadwyżkę wartości sprzedaży nieruchomości nad należnościami stanowiącymi koszty pożyczki pod zastaw nieruchomości.

W Smartvest firmy mogą liczyć na bezpieczne wsparcie w ramach dostępnych na rynku instrumentów pozabankowych. Umowę pożyczki podpisuje się w obecności notariusza, co zapewnia zgodność z prawem wszystkich procedur. Jednocześnie, pożyczka pod zastaw nieruchomości udzielana jest na jasnych i przejrzystych zasadach, co daje przedsiębiorcy pełnię wiedzy na temat warunków finansowania.

Jeśli szukają Państwo pożyczki pod zastaw nieruchomości Gdynia to miasto, w którym można rozpocząć z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

1Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij wniosek

2Przygotujemy indywidualną ofertę finansowania

3Zawrzemy umowę pożyczki w kancelarii notarialnej i wypłacimy środki pieniężne