Pożyczki pod zastaw nieruchomości - poradnik

Pożyczki pod zastaw dla gastronomii.


Pożyczki pod zastaw mieszkania i domu dla firm gastronomicznych. Masz zamiar otworzyć restaurację? Szukasz finansowania pod zastaw mieszkania bądź innej posiadanej nieruchomości? Jesteś zainteresowany pożyczką pod hipotekę na rozwój swojej restauracji? Pożyczki pod zastaw nieruchomości również dla małej gastronomii. Smartvest jest w stanie pożyczyć pieniądze pod zastaw nieruchomości dla firm zakładających foodtrucki.

Założenie restauracji wiąże się z dużymi nakładami finansowymi, nawet najprostsze działalności w branży gastronomicznej skutkują poniesionymi nakładami gotówki na wyposażenie kuchni, marketing, potrzebne zezwolenia oraz dostosowanie lokalu do prowadzonej działalności. Banki oczywiście oferują kredyty dla działających już firm w branży gastronomicznej, ale co gdy przedsiębiorca spotka się z sytuacją, w której zabrakło mu chwilowej płynności, a bank uznał, że do weryfikacji potrzebuje kilku tygodni ? Łatwo wyobrazić też sobie sytuację, w której nowy przedsiębiorca chce dopiero otworzyć restaurację, a jego biznesplan rozminie się z oczekiwaniami i będzie potrzebował większych nakładów inwestycyjnych, bądź termin otwarcia restauracji przedłuży się , a najemca nieubłagalnie będzie domagać się zapłaty czynszu. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem krótko i średnioterminowych problemów może okazać się pożyczka pod zastaw nieruchomości.

Przedsiębiorca posiadający zabezpieczenie oraz pożytkujący pożyczkę na działalność restauracyjną może ubiegać się o pożyczkę pod zastaw mieszkania bądź domu w Smartvest. Warte odnotowania jest, że możliwość zaciągnięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości występuje również w przypadku zabezpieczenia w postaci lokalu samej restauracji, nawet gdy jest ona obciążona już kredytem bankowym.

Poszukujesz finansowania dla swojej firmy? Sprawdź pożyczki pod zastaw mieszkania. Pożyczki pod zastaw nieruchomości to produkt dostępny dla wielu firm, dużo bardziej elastyczny od kredytu bankowego.


Firma Smartvest od lat wspomaga branże gastronomiczną, co ciekawe naszymi klientami coraz częściej są przedstawiciele mody trwającej w Polsce od kilku lat, prowadzącej do rozwoju mobilnej gastronomii. Środki pochodzące z pożyczek pomogły rozwinąć działalność nie jednego foodtrucka w całej Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla tego rodzaju działalności istnieje też możliwość pożyczki pod zastaw samochodu, w którym prowadzona jest działalność gastronomiczna.

Podsumowując, pożyczki pod zastaw mieszkania i nie tylko, kierowane dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej są jednym z dostępniejszych instrumentów pozwalającym zapewnić nieprzerwany rozwój biznesu nawet w cięższych momentach, które nierzadko spotykają restauratorów w tej niełatwej branży. Co istotne, pozabankowe finansowanie pod zastaw może być dla niektórych firm korzystnym rozwiązaniem nawet w dłuższym terminie, traktując środki z pożyczki pod zastaw nieruchomości jako pewnego rodzaju linię kredytową można zawierać z firmami takimi jak Smartvest umowy dostosowane do potrzeb danej firmy, nawet na okresy 5 – 10 letnie.