Pożyczki pod zastaw nieruchomości Legnica

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Legnica

Skorzystanie z oferty kredytowania od instytucji pozabankowej to sposób na szybkie pozbycie się kłopotów finansowych, których z różnych przyczyn nie można rozwiązać za pomocą banku. Dla przedsiębiorstw posiadających negatywną historię w tzw. bazach czy też nie mających zdolności kredytowej wymaganej przez banki, polecanym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości Legnica to jedno z miast, na terenie którego działają spółki oferujące tego rodzaju finansowanie (w tym doświadczona firma Smartvest). Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Zalety pożyczki pod zastaw nieruchomości Legnica i okolice


Przede wszystkim wspomniane kredytowanie charakteryzuje się dość prostymi formalnościami i szybkością realizacji. Co istotne jednak, nie umniejsza to absolutnie wysokiego poczucia bezpieczeństwa, które zapewnia. Pożyczka pod zastaw domu, mieszkania, działki czy innej nieruchomości jest zawierana zawsze w obecności notariusza.


Kolejną korzyścią wynikającą z zaciągnięcia omawianego rodzaju kredytu jest wysoka kwota, którą można otrzymać. Zwykle pożyczkodawcy oferują sumy opiewające na maksymalnie 50% wartości nieruchomości, jednak należy wiedzieć, że są rzetelne i sprawdzone firmy, które podchodzą indywidualnie do każdego klienta i w związku z tym mogą zaoferować pożyczkę wynoszącą nawet 80% wartości, tak jak robi to np. firma Smartvest. Dzięki temu pożyczkobiorca może uzyskać naprawdę wysokie kwoty przeznaczone na wsparcie swojej działalności.


Jak wspomniano wyżej, pożyczki pod zastaw gruntu czy nieruchomości mogą otrzymać również przedsiębiorstwa, które nie mają szans na uzyskanie finansowania w banku. Tego rodzaju kredyty są więc skierowane również do podmiotów, które posiadają negatywną historię w bazach KRD, BIG czy BIK lub są już zadłużone (także z zajęciami komorniczymi).


Warto ponadto dodać, że solidna firma udzielająca kredytów pod zastaw podchodzi dość elastycznie do kwestii potrzeb klientów. Umożliwia m.in. skorzystanie z karencji w spłacie pożyczki lub też przedłużenie okresu kredytowania.