Pożyczki pod zastaw nieruchomości Rybnik

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Rybnik

W takim mieście jak Rybnik przedsiębiorcy zainteresowani pożyczkami pod zastaw nieruchomości mogą skorzystać z ofert przygotowanych zarówno przez banki, jak i firmy prywatne funkcjonujące na rynku pozabankowym. Pierwsze rozwiązanie nie dla wszystkich jest jednak osiągalne. Przeszkodą w uzyskaniu kredytu może być np. niekorzystna historia w Biurze Informacji Kredytowej. Jednocześnie przedsiębiorstwa mierzące się z problemami finansowymi zwykle potrzebują szybkiego i sporego zastrzyku gotówki. W Smartvest udzielamy wsparcia finansowego właśnie przedsiębiorstwom, które muszą pilnie uregulować biznesowe zobowiązania lub chcą np. zainwestować w strategię rozwojową. Co ważne, pożyczki oferowane przez prywatne firmy często pozwalają uzyskać wyższą kwotę niż w przypadku bankowych produktów hipotecznych. W naszej firmie jesteśmy w stanie zaoferować pożyczkę o wartości większej niż 50% ceny nieruchomości, lecz każdy przypadek analizujemy indywidualnie i dopiero po zapoznaniu się z kompletem dokumentów możemy przedstawić klientom szczegółową ofertę. Dla właściciela firmy, który chciałby skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości Rybnik to więc odpowiednie miejsce na spotkanie z jednym z doświadczonych specjalistów.

Warunki spłaty pożyczek dla przedsiębiorców pod zastaw nieruchomości


Przeglądając oferty pożyczek pod zastaw nieruchomości udzielanych przez prywatne firmy, należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie związane z warunkami spłaty zobowiązania. Warto, aby firma, którą wybierzemy gwarantowała m.in.:

  • elastyczne dostosowanie harmonogramu spłaty do indywidualnych potrzeb klienta,
  • możliwość zwłoki (karencji) w spłacie pożyczki; tego typu rozwiązanie, chociaż chwilowe, to świetne zabezpieczenie dla każdego przedsiębiorcy,
  • przedłużenie okresu kredytowania (np. o 12 miesięcy).

W Smartvest zapewniamy wszystkie te udogodnienia, ponadto zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Rozumiemy trudne sytuacje, w jakich znalazły się firmy naszych odbiorców, dlatego zależy nam na zaproponowaniu właściwych rozwiązań.