Pożyczki pod zastaw nieruchomości Toruń

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Toruń


Na skorzystanie z pożyczki pozabankowej decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Wynika to przede wszystkim z krótszego okresu oczekiwania na wypłatę gotówki w porównaniu z tradycyjnym kredytem. To jednak nie wszystkie korzyści. Dlaczego warto zastanowić się nad taką formą finansowania biznesu?

Brak weryfikacji w bazach BIK oraz KRD


Jednym z elementów wpływających na atrakcyjność usług pozabankowych jest niesprawdzanie historii kredytowej wnioskodawców. Pod uwagę bierze się obecną wartość nieruchomości. Firmy pożyczkowe rozpatrują każdy wniosek indywidualnie, a decyzję na temat przyznania środków podejmuje się na podstawie analizy aktualnej sytuacji klienta. Przedsiębiorca musi przedstawić swój cel biznesowy, a także zaproponować plan spłat. Skoro szukają Państwo oferty na pożyczki pod zastaw nieruchomości Toruń stanowi idealne miejsce na znalezienie rozwiązania dopasowanego do potrzeb.

Elastyczne podejście


Do zalet pożyczek pozabankowych należy także dostosowanie warunków umowy do oczekiwań kontrahenta. Wielkość rat oraz czas trwania spłaty zobowiązania zależy od możliwości finansowych przedsiębiorców. Na wysokość środków wpływa m.in. dobry plan na rozwój biznesu. Choć z reguły można liczyć na wsparcie wynoszące około 50% wartości nieruchomości, w niektórych sytuacjach firmy świadczące usługi finansowe decydują się na pomoc w granicy 80% rynkowej ceny mieszkania, domu, gruntu rolnego lub działki.

Szybki czas wypłaty gotówki, bezpieczeństwo


Wśród istotnych czynników przyczyniających się do wzrostu popularności pozabankowych instrumentów finansowania warto wymienić ograniczenie formalności do minimum. Aby otrzymać środki, wystarczy wypełnić wniosek, a następnie poczekać na decyzję – weryfikacja dokumentu trwa do 48 godzin. Pieniądze wypłacane są na konto maksymalnie do 5 dni. Transakcje charakteryzują się bezpieczeństwem, a umowy podpisuje się w obecności notariusza. Jeśli Państwa celem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości Toruń to miasto, gdzie otrzymacie ciekawą ofertę. Wystarczy skontaktować się z firmą Smartvest, która zapewnia wsparcie finansowe podmiotom gospodarczym.